17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İNŞAATTAN GELEN ÇAMUR YOLU KAPATTI
Tarih: 18/11/2018
Kaynak: Kent Haber
İNŞAATTAN GELEN ÇAMUR YOLU KAPATTI
Akyarlar Mahallesi’nde yağmurla birlikte bir inşaatın temelinden gelen toprak yolu kapattı. Mahalle sakinleri yolun açılmasını bekliyor.

Kemer Caddesi Şükrü Çürük Sokak üzerindeki inşaatın temel kazısından çıkan topraklar, gece yağan yağmurla birlikte sokağa indi. Vatandaşlar ise yolun açılması için yetkililerden yardım istedi. Geçmeye çalışan araçların çamura saplandığı sokağı temizlemek için Bodrum Belediyesine ait bir kepçenin geldiği, daha sonra çalışma yapmadan bölgeden ayrıldığı iddia edildi.

Yolun ve sitelerinin girişinin çamurla kaplandığını ve yoldan geçemediklerini ifade eden bir mahalle sakini, “Sokaktaki inşaatın temelindeki topraklar yola gelmiş. Site girişi ve yol çamurla kaplı. Bodrum Belediyesine ait bir kepçe geldi. Kepçe operatörü başka bir yere gitmem gerekiyor diyerek temizlemeden gitti. Burası halkın kullandığı bir sokak. 2 araç geçmeye çalıştı, çamura saplandı. Temizlenmesini istiyoruz” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Dilek ޞendil
18/11/2018
Beton ve Asfalt Sevgisi
Birçok yer gibi Bodrum Yarımadası'nın özeti: ALTYAPI YOK! SUYU EMECEK TOPRAK ZEMiN ASFALT VE/VEYA BETON KAPLI! DERELER TIKALI! SONUÇ: Sel denen pis su birikintilerinde boğulup gidiyoruz!

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30