17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YATAĞAN'DA YAPILACAK REFERANDUMU ÖRNEK GÖSTERDİ
Tarih: 18/11/2018
Kaynak: Kent Haber
YATAĞAN'DA YAPILACAK REFERANDUMU ÖRNEK GÖSTERDİ
Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Yatağan’ın Yukarıyayla Mahallesi’nin CHP’li Yatağan Belediyesinden yeterince hizmet alamadığı için Kavaklıdere ilçesine bağlanmak üzere referandum yapacağını ifade ederek partisinin belediyecilik anlayışını övdü.

Göltürkbükü eski belediye başkanı Halil İbrahim Kaynar’ın Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladığı toplantıda konuşan İlçe Başkanı Ömer Özmen, Yatağan’ın Yukarıyayla Mahallesi ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Özmen, Yukarıyayla Mahallesi’nin CHP’li Yatağan Belediyesinden hizmet alamadığı için, belediyenin Ak Parti’de olduğu Kavaklıdere’ye bağlanmak için referandum yapacağını belirterek şunları söyledi:

“Pazar günü Yatağan ile Kavaklıdere arasında Yukarıyayla Mahallesi var. Orada referandum var. Bu referandumun talebi şuradan oluşuyor. Bu Yukarıyayla Köyü, CHP’li Yatağan Belediyesinden hizmet alamadığı için Ak Partili Kavaklıdere Belediyesine bağlanmak için İçişleri Bakanlığına talepte bulundu. Bu talep kabul edildi. Yarın orada bir referandum olacak. Bu bile halkın Ak Parti belediyeciliğine nasıl teveccüh ettiğini gösteriyor” dedi.

Mart 2019 seçimlerinde Yatağan Belediyesinin de Ak Partili olacağını savunan Ömer Özmen, “Yarınki referandumun sonucu ne olursa olsun. 2019 seçimlerinde Yatağan Belediyesini Ak Parti kazanacağından dolayı referandumun sonucunu önemli görmüyoruz. Zaten Kavaklıdere’de Ak Partili başarılı bir belediyemiz var. Yatağan da Mart ayında Ak Partili bir belediye olacak. Bu Yukarıyayla Köyü de hizmet vermeyen CHP’li belediyeden kurtulacaktır” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ali Hocalar
20/11/2018
Yok yavu!
HADi ORDAN CHP YE SUÇ ATMA!
ahmet munip
19/11/2018
sonuc
yatagana bagli kalma sonucu cikmis ahahahahaha

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30