17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
AK PARTİ'DE SON ADAY ADAYI, HALİL İBRAHİM KAYNAR...
Tarih: 17/11/2018
Kaynak: Kent Haber
AK PARTİ'DE SON ADAY ADAYI, HALİL İBRAHİM KAYNAR...
Göltürkbükü’nde 1 dönem de muhtarlık, 3 dönem de belediye başkanlığı yapan Halil İbrahim Kaynar, Ak Parti’den Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Kaynar, “Bodrum’da 40 bin oyum garanti” dedi.

Ak Parti'de önceki gece saat 24:00'de sona eren aday adaylık başvurusunu yapan 3. ve son isim Halil İbrahim Kaynar oldu. Bugün ilçe binasında düzenlenen basın toplantısına İlçe Başkanı Ömer Özmen ile diğer aday adayları Murat Naci Yavuz ve Dr. Tahir Ateş’in de aralarında olduğu çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ömer Özmen, Ak Parti belediyeciliğinin bir sistem olduğunu ifade ederek şunları söyledi;

“Bodrum’da artık sorunları çözmek için Ak Parti’nin elinin değmesinin zamanı geldi diye düşünüyoruz. Bugün Halil İbrahim Kaynar arkadaşımızın aday adaylığını açıklaması için buradayız. Halil İbrahim Kaynar başkanımız da Dünyaca tanınmış bir yer olan Göltürkbükü’nde bir dönem muhtarlık, 3 dönem de belediye başkanlığı yapmış, hiç kaybetmemiş. Oradaki hizmetleri de bellidir. Aday adaylığının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

BODRUM’UN ALT TAKIMLARI BİTMİŞ...

Ardından söz alan Halil İbrahim Kaynar, Bodrum’un kaybedecek zamanının olmadığını ifade ederek sözlerine şöyle başladı:

“Bodrum, belediye hizmetlerine susamış durumda. Biz inşallah geçmişteki tecrübelerimizle, hevesimizle, belediyecilik anlayışımız ve becerimizi ortaya koyarak Bodrum’u ayağa kaldıracağız. Bodrum’u son model bir araba haline getirmemiz lazım. Dolayısıyla Bodrum’un alt takımları bitmiş. Bu araba yürümüyor, çökmüş. Biz bunu kaldıracağız, yürüteceğiz. Artık zamanı geldi. Bodrum zor durumda. Altyapı yok, su yok, imar durumu yok. Halka hizmet yok. Çöpler toplanmıyor. Burayı hak ettiği yere getirmemiz lazım. Tek başına olmaz hep birlikte getireceğiz.”

ARTIK BODRUM’DA DEĞİŞİM ŞART

Bodrum’da insanların değişim istediğini söyleyen Kaynar, açıklamasına şöyle devam etti:

“Dünya markası Bodrum diyoruz. Bence Bodrum marka değil. Bodrum şu anda yüzde 20’siyle turizm yapıyor. Yüzde 80 daha potansiyel var. Kaynaklarından faydalanmıyor, tabiatından faydalanmıyor. Bu potansiyeli niye ayağa kaldırmayalım. İnsanlar bıkmış durumda. Bizde memleket sevgisi var. Ben 20 sene bölgeme hizmet ettim. 5 yıldan beri Bodrum’u izliyoruz. Artık Bodrum’da değişim şart. Bunu da insanlar biliyorlar. Şu anda zamanı geldi. Bodrum’u 5 yılda değil, 3 yılda değiştireceğiz.”

40 BİN OYUM GARANTİ!..

Aday olması halinde 40 bin oyunun garanti olduğunu iddia eden Halil İbrahim Kaynar, konuşmasını şu sözlerle noktaladı:

“Seçilen insanlar hep iyi şeyler yapmak isterler. Ama her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. 40 bin oyum şu anda garanti. İster inanın, ister inanmayın. Bu partiye 40 bin oyu garanti ediyorum. Bunun hesabını yaptım ben. Ne derler? Karanlığa kurşun sıkılmaz. En az 40 bin oy garanti. Üstünü daha da asılacağız. Onun için ben şimdiden tüm Bodrumlulara hayırlı olmasını diliyorum. Bodrum’da iz bırakmak için yola çıktık” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Hasan Kula
20/11/2018
Halil ibrahim Kaynar
Yirmi yıllık tecrübesi ile Bodrum'a hizmet katkısı olur .Bunu daha önce Göltürkbükü belediye başkanlığı döneminde gösterdi .Başaramıyacağı hiç bir iş Yok.Bodrum bu şansı kaçırmaz inşaallah
Necmi Kadar
17/11/2018
Rüzgar
Seçimler yaklaştıkça sağlam sallamalar başladı.Hadi hayırlısi.
Hasan
17/11/2018
Suriyeli
Bravo Başkan sizi eski bilirim. Belediye başkanlığı kariyeriniz gerçekten zayıf. Onca yıl başkanlık yaptınız Bodrumun en zavallı yeri en ücra yeri GölTürkbükü.. Ne yol var ne kaldırım var ne okul var ne pazaryeri var.40 bin oy derken Suriyelileri mi kasdettiniz acaba onu merak ettim.
bodrumlu
17/11/2018
4.000 oy tamam da 40.000 biraz fazla
baikan 4.000 oy tamam da 40.000 oy biraz fazla olmuş sanki

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30