17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KAVAKLIDERE'DE KOCADON'A YOĞUN İLGİ...
Tarih: 17/11/2018
Kaynak: Kent Haber
KAVAKLIDERE'DE KOCADON'A YOĞUN İLGİ...
Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ziyaretlerini Kavaklıdere ilçesinde sürdürdü.

Kocadon, Kavaklıdere ziyaretinde vatandaşlardan ve partililerden yoğun ilgi gördü. Cumhuriyet Halk Partisi Kavaklıdere İlçe Başkanlığına, belediye başkan aday adaylığı için bugüne kadar gerçekleşmeyen başvuru, Kocadon'un ilçeye yaptığı ziyareti sırasında gerçekleşti. ODTÜ mezunu inşaat mühendisi Kenan Ay, Mehmet Kocadon’un ziyareti sırasında Kavaklıdere Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulunacağını ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Kavaklıdere İlçe Başkanlığı'nda, İlçe Başkanı Mehmet Gülhan, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle bir araya gelen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, partililerin görüş ve önerilerini aldı. Muğla’ya hizmet için yola çıktığını ifade eden Başkan Kocadon, “Her yerde söylüyorum; bizim kimseyle bir derdimiz yok, biz Muğla’yı seçilmişler ile yönetmek için yola çıktık. Vatandaşlarımıza hizmet ederken bu düsturla hareket edeceğiz, yerelin gücünü imkanlarımız dahilinde yerele geri vereceğiz. Tüm Muğla'nın ekonomik gücünü arttırmak için var gücümüzle çalışacağız ve sonunda Muğla kazanacak” dedi.

Başkan Kocadon, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ve meclis üyelerinin ardından Kavaklıdere Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Karabıyık’ı ziyaret etti. Daha sonra ise Kavaklıdere Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nusret Bilgin'i ve Kavaklıdere Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ümit Alper’i de ziyaret ederek esnafın sorunlarını ve çözüm önerilerini konuştu.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ayşegül
17/11/2018
Airlines Mula
Başkanım nolur Muğla'yada Mula Airlines ve havaalanı sözü verin..
ali
17/11/2018
seyyah
Başkan daha evvel Muğl da haritada bile yerini gösteremeyeceği yerleri geziyor, Adete seyyah oldum şu alemi gezeri diyor. Ey seçim ve çıkar sen nelere kadirsin !!

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30