17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
EMNİYET İLE MUHTARLAR KOORDİNASYON TOPLANTISINDA BULUŞTU
Tarih: 08/11/2018
Kaynak: Kent Haber
EMNİYET İLE MUHTARLAR KOORDİNASYON TOPLANTISINDA BULUŞTU
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçede görev yapan muhtarlarla koordinasyon toplantısında bir araya geldi.

Bugün öğleden sonra Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu, emniyet mensupları, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz ve muhtarlar katıldı.

Toplantıda muhtarların mahalleleri ile ilgili dile getirdikleri sıkıntıları dinleyip not alan İlçe Emniyet Müdürü Yörükoğlu, sorunların çözülmesi için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını, bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Yaklaşık bir saat süren toplantı sonunda Kent Haber’e kısa bir açıklama yapan Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, şunları söyledi:

“Emniyet müdürümüz muhtarlarla bir tanışma toplantısı yaptı. Toplantıda Bodrum’da yaşanan sorunlarla ilgili muhtarlarımızdan bilgiler aldı. Çok verimli bir toplantı oldu. Muhtarlarımız mahalleri ile ilgili sorunları emniyet müdürümüze aktardı. Müdürümüze teşekkür ediyoruz” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30