17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HANRİ BENAZUS'UN ATATÜRK FOTOĞRAFLARI KOLEKSİYONU OASİS’TE!
Tarih: 08/11/2018
Kaynak: Kent Haber
HANRİ BENAZUS'UN ATATÜRK FOTOĞRAFLARI KOLEKSİYONU OASİS’TE!
Hanri Benazus’un özel koleksiyonundan ‘10 Kasım Atatürk’ü Anma Fotoğrafları Sergisi ve İmza Günü’, 9-18 Kasım tarihlerinde Oasis’te ziyaretçiler ile buluşacak. Hanri Benazus’a ait beş bin adetlik Atatürk fotoğrafları koleksiyonundan, en özel fotoğrafların yer alacağı sergi 9 Kasım Cuma günü açılacak.

Tarihe ve kültürel değerlere her daim önem veren Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında özel bir sergiye ev sahipliği yapacak. En büyük Atatürk Fotoğrafları koleksiyonuna sahip olan Hanri Benazus’un özel koleksiyonundan fotoğrafların yer alacağı sergi, 9-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Oasis Hurmalı Cadde’de ziyarete açılacak.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölüm yıldönümünün anılacağı bu özel sergide, ziyaretçiler Atatürk’e ait en özel fotoğrafları görme fırsatını yakalarken, yaşanılan o anlara şahitlik edecek. Atatürk konulu birçok kitap yazmış olan ünlü yazar Hanri Benazus, sergi boyunca alanda kitaplarını imzalayacak.

Atatürk’ün büyük bir özlem, sevgi ve saygı ile anılacağı 10 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 12:00’de, Bodrum Marmara Koleji öğrencileri Oasis Gösteri Meydanı’nda Atatürk’ün en sevdiği şarkıları seslendirecek ve solo performans gerçekleştirecek. Bodrum Çocuklar Evi Anaokulu öğrencileri ve alışveriş merkezinin minik ziyaretçileri Atatürk resimli broş çalışması yapacak. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şarkılar dinletisi Oasis Gösteri Meydanı’nda Atatürk portresi eşliğinde gün boyunca sürecek.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30