17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İLHAMİ ÖZDEN KOBİ BODRUM’A KONUK OLDU
Tarih: 08/11/2018
Kaynak: Kent Haber
İLHAMİ ÖZDEN KOBİ BODRUM’A KONUK OLDU
Gazeteci-Yazar Ayhan’un hazırlayıp sunduğu, Besiad’ın katkılarıyla Kent TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan ‘KOBİ Bodrum’ programına konuk olan BESİAD eski başkanlarından Uğur İlhami Özden iş dünyası ve Bodrum’un siyasi yaşamına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kobilerin zor günlerden geçtiği ekonomik koşullarda Bodrum’dan başlayarak firmasını iletişim sektöründe ulusal düzeyde bir şirkete dönüştüren İçkale'nin sahibi Uğur İlhami Özden başarı öyküsünü anlattığı programda Ayhan Ongun’un sorularını yanıtladı.

Çok genç yaşta Artvin’den gelerek Bodrum’da iş yaşamına atılan Özden; ilkeli ve sistemli bir çalışma sonunda bugün 25 mağazada 350 personel istihdam ediyor. Bir yandan firmasını büyütmek için çalışmalarını yoğunlaştıran Özden, diğer yandan da yaşadığı kent Bodrum’un sosyal ve kültürel yaşamına katkı vermeye özen gösterdi.

Bir dönem BESİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı da yapan, Bodrumspor’a yönetici ve sponsor olarak destek veren Özden; bir dolu sosyal ve kültürel etkinliğe sponsorluk yaparak sosyal sorumluluğunu da yerine getirmeye çalışıyor.

Önümüzdeki yerel seçimlerde Bodrum Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olarak başvuran İlhami Özden, konuşmasında siyasi partilerde genç, yetenekli, inançlı yeni yüzlere fırsat verilmesi gerektiğinin altını çizerek, şunları söyledi.

“Bir yanım Karadeniz’in hoyrat rüzgârlarını özlerken, diğer yanım Ege’nin sakin ve huzurlu yaşamını istiyor. Çocuklarım burada doğdu, bizler de bundan sonraki yaşamımız için Bodrum’u tercih ettik. Öyle olunca da yaşadığımız kente karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek zorundayız. Ben de şimdiye kadar sosyal alanda yaptığım katkılara ilaveten siyasal anlamda da Bodrum’a hizmet vermek istiyorum.”

Proje bazlı politikaların takipçisi olacağını söyleyen Özden; her koşulda demokrasiden yana olduğunu, bu nedenle aday belirlemede demokratik yöntemlerin uygulanmasının doğru olacağını belirtti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30