17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BEHÇET SAATCİ'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI!
Tarih: 08/11/2018
Kaynak: Kent Haber
BEHÇET SAATCİ'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI!
Bu sabah bazı ulusal basın organlarında İYİ Parti’nin aralarında Muğla'nın da bulunduğu 4 ilde büyükşehir adaylarının belli olduğu yönündeki haberlerde adı geçen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı bir açıklama yaparak haberleri yalanladı.

Bu sabah son dakika uyarısıyla ulusal basın organlarında yayınlanan ve İYİ Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayının Ümit Özdağ, İzmir adayının Şengül Hablemitoğlu, Adana adayının İsmail Koncuk, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının da Behçet Saatçi olarak açıklandığı yönündeki haberlere Saatcı'dan yalanlama geldi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, ulusal basında Muğla Büyükşehir Belediyesi Adaylığı ile ilgili son dakika geçen haberlerle ilgili, sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. Saatcı açıklamasında “Şahsımın Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığıyla ilgili ulusal medyada yer alan son dakika haberleri, şuan için gerçeği yansıtmamaktadır. Tamamıyla provokasyona ve ajitasyona yöneliktir. İYİ Parti Genel Merkezi tarafından konuyla ilgili resmi açıklama yapılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.” ifadelerini kullandı.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu da yayınladığı basın açıklamayla o iddiaları yalanladı. Dervişoğlu açıklamasında "Bahse konu arkadaşlarımız her göreve layıktır lakin bizim böyle bir kararımız ve açıklamamız yoktur."Kamuoyuna saygıyla duyurulur" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30