17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TURİZMCİLERE KOSGEB DESTEKLERİ ANLATILDI
Tarih: 06/11/2018
Kaynak: Kent Haber
TURİZMCİLERE KOSGEB DESTEKLERİ ANLATILDI
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yöre Temsil Kurulu(YTK) yetki bölgesindeki KOBİ’ler için bir KOSGEB bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Ortakent-Yahşi Mahallesi’ndeki TÜRSAB Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda KOSGEB Muğla İl Müdürü Gökhan Akaydın ve KOBİ Uzmanı Derya Delice Altunbağ, konuşmacı oldu.

Toplantı öncesi Kent Haber’in sorularını yanıtlayan TÜRSAB Bodrum YTK Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, “KOSGEB’in küçük ve orta işletmeler için sağladığı bazı destekler var. Biz de kendi üyelerimizin bu desteklerden yararlanabilmesi ve bilgilendirilmesi amacıyla böyle bir toplantı organize ettik. Burada amacımız kendi üyelerimizin fayda sağlayabilecekleri bu desteklerden yararlanmak için bilinçlendirilmeleri. Kendi üyelerimizin yararına olabilecek toplantıları daha sık düzenleyeceğiz” dedi.

Toplantıda konuşan KOBİ Uzmanı Derya Delice Altunbağ, bu tür bilgilendirme toplantılarını önemsediklerini ifade ederek, “Hedef kitlemizle ne kadar bir araya gelirsek onlara o kadar dokunabiliyoruz. O kadar faydalı olabiliyoruz. Dışarıdaki bilgi kirliliğine karşı en doğru bilgiyi sizlere ulaştırma imkanımız oluyor. Bu yüzde toplantıyı organize ettikleri için TÜRSAB temsilcilerine teşekkür ederim” diye konuştu.

Altunbağ, toplantının devamında turizmcilerin yararlanabileceği KOSGEB desteklerini anlattı.

KOSGEB Muğla İl Müdürü Gökhan Akaydın ise KOSGEB’in destek verdiği sektörler, işletme geliştirme destek programı, yeni girişimci desteği ve işbirliği güçbirliği destek programı hakkında bilgiler aktardı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30