17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BİR YANDA SUSUZLUK, DİĞER YANDA BOŞA AKAN SU!
Tarih: 06/11/2018
Kaynak: Kent Haber
BİR YANDA SUSUZLUK, DİĞER YANDA BOŞA AKAN SU!
Son günlerde su kesintileri ile boğuşan Bodrum’da aylar önce patlayan borudan tonlarca su boşa akıyor.

Konacık Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı üzerindeki dereye döşenen su borusu iddiaya göre yaklaşık 3 ay önce patladı. Vatandaşların durumu defalarca bildirmesine rağmen, soruna kalıcı bir çözüm bulunamadı.

Borunun patlayan kısımlarına takılan kelepçelerin ise kalıcı bir çözüm olmadığı görülüyor. Borudan fışkıran su dereye akıyor. Vatandaşlar, günde tonlarca suyun böylece boşa aktığını belirterek duruma tepki gösteriyor.

Tonlarca suyun boşa aktığı Konacık ve Çırkan Mahallesi ise bir haftadır susuzlukla boğuşuyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Kutlu söylemez
06/11/2018
OSMAN ZULÜM VE MUSKi
Muğla’yı yöneten osman ZULÜM ve ekini size verdiğim oy bin kere haram olsun,Ortakentte kaç gündür susuzuz. Allah sizide susuz bıraksın. Bizden size oy yok, bunu biliniz.. iNޞALLAH kocadon Muğla’ya gelirde, sizden kurtuluruz..
mehmet şahin
06/11/2018
teekkürler kent tv
bir vatandaş olarak muski genel müdürlüğüne 2 defa bu arıza için ihbarda bulundum arızayı dikkate alan olmadı ama kent tv yi aradım hemen konuyu yerinde inceleyip haber yaptılar.teşekküerler kent tv. inşallah bu defa dikkate alırlarda he gün tonlarca su boşa akmaz

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30