17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇILDIRTAN SU KESİNTİLERİ DEVAM EDİYOR!..
Tarih: 05/11/2018
Kaynak: Kent Haber
ÇILDIRTAN SU KESİNTİLERİ DEVAM EDİYOR!..
Bodrum’da son bir haftadır bazı mahallelerde yaşanan su kesintileri devam ediyor. Daha önce cumartesi günü su kesintilerinin sona ereceğini ifade eden yetkililer, bu kez yarın (Salı günü) için tarih verdi.

Bodrum Yarımadası’nda son bir haftadır yaşanan su kesintileri, vatandaşın tepkisini çekiyor. Kent Haber’e ulaşan pek çok vatandaş, sularının akmadığını söylüyor. İhbarlar özellikle Konacık, Bitez ve Ortakent Mahallesi’nde yoğunlaşıyor.

Geçen hafta konuyla ilgili şikayetleri haber bültenlerimize taşıdığımızda Torba Kavşağı'nda meydana gelen bir arızanın kesintilere neden olduğunu ve cumartesi günü kente su verileceğini ifade eden Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi(MUSKİ)’nden yapılan son açıklamada ise su kesintisinin sebebinin DSİ'den kaynaklandığı belirtilerek “Yeniköy-Kemerköy Termik Santrali tarafından yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle DSİ tarafından Geyik Barajı’ndan Bodrum ve santrali besleyen ham su iletimi kesilmiş olup, bölgenizde 06.11.2018 günü sabah saatlerine kadar kısmen su kesintisi yaşanabilecektir” ifadeleri kullanıldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30