17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KOCADON'UN FETHİYE ZİYARETİNDE, SAATCI'DAN İLGİNÇ ÇIKIŞ
Tarih: 01/11/2018
Kaynak: Kent Haber
KOCADON'UN FETHİYE ZİYARETİNDE, SAATCI'DAN İLGİNÇ ÇIKIŞ
CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Milas'ın ardından bugün de Fethiye'de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Son ziyaretini Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'ya gerçekleştiren Kocadon, "Muğla'yı seçilmişlerle yöneteceğiz" dedi. Fethiye Belediye Başkanı Saatcı ise, Kocadon'un aday adaylığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Genel merkez tarafından aday gösterilirse bizim açımızdan hiçbir sıkıntı yok. Ancak şuan ki başkan olan ağabeyimiz, arkadaşımız aday yapılırsa, kartları tekrar karar, masaya dağıtırız" dedi.

Samimi ortamda geçen ziyarette Başkan Saatcı'yla yıllardan bu yana arkadaş olduklarını ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, "Şöyle bir baktığımızda Fethiye'de bir Bodrum sevgisi oluşmuş. İnsanların kucaklamaları, iyi niyetle karşılamalarından dolayı, bütün Sivil Toplum Örgütleri başkanlarına, halkına ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Biz başkanımla beraber uzun yıllardır bu görevi yapıyoruz. Ben 20 yıldır bu görevi yapıyorum. Şimdi de Büyükşehir yasasıyla ben 10 tane belediye kapattım. Bu süreçte de Başkanımla Muğla'ya gelip gittik. Biliyorsunuz Büyükşehir'e adayım. Bu adaylık süresinde de ilçelerimizi tek tek ziyaret edeceğiz. Onların da görüşlerini ve fikirlerini alacağız. Bu işler nasip kısmet işidir. Partimiz aday gösterse bile önemli olan sandıktan çıkıp seçim kazanmaktır. Umarım hayırlısı olur ve Muğla'mıza seçilmişlerle hizmet ederiz" diye konuştu.

KARTLARI TEKRAR KARARIZ!

Başkan Behçet Saatcı ise, "Sayın Başkanımın, 'Seçilmişlerle yöneteceğim' ifadesi, hepimizin sıkıntılı olduğu bir cümle. Aslında Muğla'nın artık barışmaya, kucaklaşmaya, hoşgörüye ve ortak akla ihtiyacı var. Mehmet Başkanım büyük bir cesaret örneği göstererek Büyükşehir'e adaylığını koydu. Önümüzde 5 aylık bir süreç var. Bu süre içerisinde aday adaylığından, adaylığa geçiş süreci netleşmeden bir şey konuşmak erken. Mehmet Başkan, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Muğla Büyükşehir adayı olursa bizim için hiç bir problem yok. Fakat Başkanım ola ki aday olmaz veya aday yapılmazsa, şuan hali hazırdaki arkadaşımız devam edecek olursa da biz kartları tekrar karacağız ve masaya tekrar dağıtacağız. Ama ben her şeyden önce çalışma arkadaşım, 20 yıllık arkadaşım Mehmet kardeşimi bu çıkışından dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Mehmet Kocadon'un Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması bizi sevindirir. Hayırlı uğurlu olsun. Hem kendi şahsı için hem de Muğla'mız için güzelliklere vesile olabilecekse Allah nasip etsin. Hem çalışma arkadaşlarıma hem Başkanıma gösterdikleri nezaketten dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Can can
02/11/2018
Başgan
Kocadona bak hele Bodrum'u fethetmiş fethiyeye gitmiş. Adama sormazlar mı sen bodruma ne icraat ettin diye.
tunç korkmaz
02/11/2018
HAYAL DÜNYASI
bodrum da 10 yıl belediye başkanlığı yaptın bodruma ne hizmet verdinde muğlaya ne hizmet vereceksin hizmetten anlamıyorsun muğlaya hizmetten bahsediyorsun.tamamen hayal dünyası

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30