17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SPORTRE YİNE DOLU DOLUYDU...
Tarih: 01/11/2018
Kaynak: Kent Haber
SPORTRE YİNE DOLU DOLUYDU...
Kent TV’de Salı günleri ekrana gelen ‘SPORTRE’ sıcak konuları ve konuklarıyla spor gündeminin nabzını tuttu.

Haftanın spor olaylarının konuşulup değerlendirildiği Abdülkadir Sevindik'in hazırlayıp-sunduğu programın ilk bölümünde Levent Bulut yaptığı analizlerle Bodrumspor’u, ‘Denizin Kızlarının’ hentbol de aldığı sürpriz Samsun galibiyetini de Yalıkavakspor Başkanı Mehmet Esen değerlendirdi.

Bodrumspor’un sıkıntılı bir sürece girdiğini ifade eden Bulut, “Takım ligde üst üste aldığı yenilgilerle her hafta biraz daha problemli bir hale geliyor” diyerek sorunlara dikkat çekti.

Zorlu Karadeniz deplasmanında aldığı galibiyetle, Rize Pazarspor yenilgisini unutturan Yalıkavakspor’un maçlara nasıl hazırlandıklarını anlatan Mehmet Esen, ligde kalmak için bütün gücümüzle her maça kazanmak için çıkıyoruz” dedi. Esen, yönetim kurulu üyelerinin yaşanılan her duyguyu tüm takımla birlikte hissettiğini ifade ederek, “Yalıkavakspor’a destek veren kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum” dedi.

SPORTRE’nin ikinci bölümünde 30. Yıl organizasyonuyla, Bodrum kıyılarından çıkarak Türkiye’nin tüm kıyılarını kapsayacak bir hale gelen Bodrum Cup’ın mimarları yer aldı.

Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras, Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal ve 2 yıldan beri yarışlara katılan TBMM muhabiri usta gazeteci-yazar Emin Varol’un katılımıyla gerçekleşen programın 2. Bölümünde, organizasyonun İstanbul’da başlayan ve Ağanlar Tersanesinde yapılan kupa töreniyle sona eren süreci konuşuldu. Süleyman Uysal’ın “Bu organizasyona tüm Bodrumlular dahil olmalı” çağrısının yanında Erman Aras’ın “Bodrum Cup lokal sınırlarını aşıp, uluslararası hale gelen bir organizasyondur” tespitlerinin yanında gazeteci-yazar Emin Varol’un teklifi programa ve gündeme damgasını vurdu.

Bodrum Cup’ın mimarlarına Devlet Nişanı verilmeli…

Bodrum Cup organizasyonunun, Türkiye’nin Dünya’ya yansımasındaki verdiği hizmete dikkat çeken Emin Varol, Erman Aras ve Süleyman Uysal’a, ilgili bakanlıkların talebiyle ‘Üstün Hizmet Madalyası’ verilmesi gerekliliğinin oluştuğunu ifade etti. Türkiye’nin Dünya’ya tanıtımında, sıfır maliyetle bu kadar büyük fayda yaratan bu insanlar, “Erman Aras ve Süleyman Uysal nezdinde ‘Üstün Hizmet Madalyası’ ile taltif edilmelidir diyen Varol, bu konuyu Ankara’da ilgili bakanlıklarda dile getireceğini ifade etti.

Kaçıran izleyicilerimiz programın tamamını Kent Medya Grubunun Facebook ve Youtube sayfalarında bulup izleyebilirler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
kaptan
03/11/2018
Bodrum Cup
Bodruma özgü teknelerimizin yerine iki kişinin parlatılmasına anlam veremiyorum. Bu tanıtımları daha kurumsal ve sektörel kitlelere yaymak gerekiyor.
Bodrumlu Kaptan
02/11/2018
BODRUM CUP
BODRUMUN TANITIMINDAN ÇOK iKi KiޞiNiN TANITIMINA DÖNMÜŞž. BU SENE ORGANiZASYON TAM FiYASKO OLDU.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30