17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ENGİN İPEKOĞLU, BODRUMSPOR'DAKİ BÜYÜK SIKINTIYA ÇÖZÜM İSTEDİ
Tarih: 31/10/2018
Kaynak: Kent Haber
ENGİN İPEKOĞLU, BODRUMSPOR'DAKİ BÜYÜK SIKINTIYA ÇÖZÜM İSTEDİ
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, futbolcularının 3–4 aydır para almadan mücadele ettiğini açıkladı.

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur karşılaşmasında Bodrum Belediyesi Bodrumspor Sivasspor’u 2 – 1 yendi. Maçın ardından her iki takımın teknik direktörleri maçın değerlendirmesini yaptı.

Maç bitiminin ardından Sivasspor teknik direktörü Tamer Tuna Bodrumspor’u tebrik ederek “Olabilecek bir senaryo var. Turu geçmek istedik ama geçen senede yaşadığımız bir hadise var. Bu yılda aynısı gerçekleşti. Bodrum spor tebrik ediyoruz. Kendi adımıza oynamayan şans verdiğimiz oyuncular adına hem de oynatmak zorunda kaldığımız oyuncular adına hayal kırıklığı bir performans oldu. Çok istememize rağmen turu geçemedik. Üzüldük tabi ki ama belli önlemler gerekiyordu. Bununla ilgili kendi yapamadıklarımız ya da sezon başı planlamamız başımıza gelebilecek bazı hadiseler yaşıyoruz. Kadro darlığı etken ama ne olursa olsun bugün Bodrum spor maçını kazanarak ilerlemek istiyorduk. Maalesef gerçekleştiremedik. Bodrumsporu tebrik ediyorum. İlk kez bir süper lig takımıyla karşılaştılar. Turu geçmeleri nedeniyle tebrik ediyorum. Yapacaklarımız var bunları da kendi aramızda çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ise “Bodrumspor olarak bir resmi müsabakada ilk kez bir süper lig takımıyla oynuyoruz. Bu açıdan bizim için moral ve motivasyon açısından önemli. Haddimizi bilerek oynadık. Kontra ataklarda hedefe gitmeyi düşünüyorduk. Savunmayı oldukça iyi yaptığımızı düşünüyorum. Bunun yanında da 2 gol bulduk. Belki çok daha fazlasını da bulabilirdik. Hücum geçişlerini biraz daha iyi yapabilirdik. Her şeyden önce moral motivasyon açısından iyi bir maçtı. Bizim öncelikli hedefimiz play-off yakalayabilmek ve bir üst lige çıkabilmek. Sivasspor'a da bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum” dedi.

SPORCULAR 3-4 AYDIR PARA ALMIYOR!..

Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu oyuncularının 3–4 aydır para alamadıklarını belirterek “yaklaşık 27 kişilik bir kadromuz var. İçlerinde genç arkadaşlarımız da var. Önümüzdeki yıllarda Türk Futbolunda ses getirebilecek bir oyuncuyu yetiştiriyoruz. Özellikle bu kupa maçları genç oyuncularımızın futbola kazandırılması açısından çok önemli. Lig ve kupa maçlarını beraber götürmek zor oluyor. Buradan bilinmesini istiyorum, sezon başından beri Sayın Belediye Başkanımız, Bodrumspor başkanımız bir plan proje kapsamında buraya geldik. Bu sene önceliğimiz play-off dedik.Ancak mali konularda başta Belediye Başkanımız olmak üzere, kulüp Başkanımız ve yönetimimizin biraz daha çaba göstermesi gerektiğine inanıyorum. Yaklaşık 3-4 aydır bu çocuklar hemen hemen hiç para almadan mücadelesine devam ediyor. Plan ve proje kapsamında buraya geldik, mali konuların da eleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30