17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KEMAL GÜNERİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Tarih: 29/10/2018
Kaynak: Kent Haber
KEMAL GÜNERİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
CHP’nin Bodrum’daki 8. Belediye başkan aday adayı Kemal Güneri, adaylık açıklamasını yaptı.

Bugün akşamüstü saatlerinde partinin çarşı binası önünde düzenlenen toplantıya İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da aralarında olduğu partililer katıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Halil Karahan, “Bugün 8’inci başkan aday adayımız Kemal Güneri bir açıklama yapacak. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise herkesin seçme ve seçilme hakkı olduğuna işaret ederek, “Bunun üzerine hiç birimizin yorum yapma hakkı yoktur. Sadece saygı duyarız. Eğer bu saygıyı duyamıyorsak, demokrasiden söz etmemiz mümkün değildir” dedi.

Belediye başkan aday adayı Kemal Güneri, sözlerine şöyle başladı:

“Bana hep aday ol dediniz. Adaylığını ne zaman açıklayacaksın dediniz. Ben de sorumluluktan kaçmayıp son gün müracatımı gerçekleştirdim. Bunun için huzurunuzdayım. Ben 20 yıl önce sandıktan çıkarak meclis üyesi olup hizmet şansı yakaladım. İz bıraktım ki beni göreve yeniden davet ettiniz. Cadde, sokak, çarşı bunu bana hep dile getirdi. Ben de bu yüzden adayım” dedi.

Belediye başkanı olduğu takdirde gerçekleştirmek istediği çalışmalardan da bahseden Güneri, “Öncelikle ilk acil ihtiyaçları, gereken eksiklikleri gidereceğim. Hedeflediğim projeler ile ilgili gereken izin ve prosedürler tamamlanınca icraata başlayacağız. Bunlar sırasıyla, Bodrum Limanı’nın temizlenmesi, burnumuzun dibindeki Aya Nikola Kilisesi’nin restorasyonun tamamlanıp turizme kazandırılması, Bodrum Orman İşletme Şefliği’ne yeni bir bina kazandırılarak mevcut meydanın denizle buluşturulması, yel değirmenlerinin restorasyonu ve Değirmenler Tepesi’nin gençlik parkı haline getirilmesi, Gölköy’deki gölün botanik parkı haline getirilmesi, Bodrum trafiğinin düzene sokulması, Bodrum’un her yerinin ağaçlandırılması, pırıl pırıl bir pazaryeri ve otogar, çeşmeden akan suyun fiyatının düşürülmesi, belediyenin kullandığı elektriğin güneş panelleri ile sağlanması” dedi.

Açıklamanın ardından İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve başkan aday adayları basın mensuplarına poz verdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Devrim
29/10/2018
Yakışan aday
içimizdeki en Chp'li en Bodrumlu en çıkar düşünmeyen.. Helal olsun.Destekliyorum.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30