17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YOGA FESTİVALİ BAŞLADI
Tarih: 29/10/2018
Kaynak: Kent Haber
YOGA FESTİVALİ BAŞLADI
29-30-31 Ekim tarihlerinde Bodrum’da düzenlenen Yoga Festivali sabah saatlerinde başladı.

Bodrum Belediyesinin destekleriyle Yoga Eğitmeni Menekşe Karaman tarafından organize edilen Yoga Festivali, Trafo Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde başladı. Türkiye’nin farklı yerlerinden yoga eğitmenlerinin katıldığı ve 3 gün sürecek festivale vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ifade edildi.

Festival hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Menekşe Karaman, festivali 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda başlatmak istediklerini ifade ederek şöyle konuştu:

“Türkiye’nin çok değerli yoga hocaları bu festivale katıldılar. Bu festivale herkesi bekliyoruz. Ben Bodrum’un pek çok yerinde yoga dersleri veriyorum. Yoganın tanınmasını, yaygınlaşmasını istedim ve böyle bir proje sundum. Bodrum Belediyesi de destek oldu. Bu güzel binada Bodrum'un maviliklerine akıyoruz. Yoga sevgimiz, yoga coşkumuz pek çok insana ulaştı. Emeği geçen katkısı olan herkese teşekkür ederim.”

Festivale ilginin beklediklerinden daha yoğun olduğunu ifade eden Karaman, “Sabah saat 08.00’da başladık. O saatte insanlar ders yapmak için hazırlardı. Biz geldiğimizde burada insanlar vardı. O yüzden çok mutluyum. Burada yoga etkinliklerimiz gün boyu devam ediyor. Biri bitiyor, diğeri başlıyor. 10 dakikalık bir aramız oluyor. Misafirlerimiz istedikleri etkinliğe katılabilirler. Her ders yaklaşık 1-1,5 saat sürüyor. Sağlık, denge, beslenme konusunda değerli hocalarımız eğitimler veriyor. Bodrum’da yaşayan herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

Festival, 31 Ekim tarihinde sona erecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30