17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP İLÇE BAŞKANI KARAHAN, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
Tarih: 27/10/2018
Kaynak: Kent Haber
CHP İLÇE BAŞKANI KARAHAN, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un hazırlayıp sunduğu, Kent TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Açık Görüş programına konuk olan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, son siyasi gelişmeleri değerlendirdi.

İlçe Eski Başkanı Recai Seymen’in Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifasının ardından ilçe başkanlığına seçilen Karahan, adaylık sürecinin başladığı Bodrum CHP İlçe örgütünde yaşananlara ilişkin şunları söyledi;

“İlçe Başkanlığına atanmamla birlikte Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği için aday adaylarının başvuruları başladı. Çok yoğun bir çalışma temposu içine girdik. Bu süreçte mümkün olduğunca tüm aday adaylarına eşit yaklaşmaya, onların kendilerini ifade edebilmelerine olanak sağlamaya çalıştık. Şu ana kadar İlçemize Belediye Başkanlığı için 8, meclis üyeliği için 82 başvuru olmuştur. Başvuran tüm arkadaşlarımızın bu görevleri yapabileceklerine inanıyoruz. Muğla ilçelerinde en çok başvurunun Bodrum da yapılmış olması da ayrıca bizleri sevindirmiştir.”

Karahan, CHP'deki aday belirleme yöntemiyle ilgili soru üzerine de “İlçe yönetimi olarak başından beri tüm adaylıkların belirlenmesinde sandık konulmasından yanayız. Muğla Büyükşehir ve Bodrum Belediye Başkanlığı adaylığı için ayrıca anket ve merkez yoklaması da yapılabilir. Her durumda biz ilçe örgütü olarak seçimlere yönelik hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” değerlendirmesi yaptı.

28 Ekim Pazar günü Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yemekli bir toplantı düzenlediklerini, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’nın da katılacağı bu baloda Cumhuriyet Bayramının önem ve şanına yaraşır, coşkulu bir kutlama yapacaklarını söyleyen Karahan, tüm Bodrumluları bu geceye davet etti.

Tabanın söz ve karar sahibi olması ilkesinden ödün vermeyeceklerini, partiyi büyütecek olgunlukla, sevgi, dostluk ve barış içerisinde bir seçim kampanyası yürüteceklerini ifade eden İlçe Başkanı Halil Karahan, “ayrıca kısa sürede bana gösterilen ilgi ve güvene de teşekkür ederim” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30