17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
30. YILDA FİNAL ZAMANI
Tarih: 27/10/2018
Kaynak: Kent Haber
30. YILDA FİNAL ZAMANI
13 Ekim’de İstanbul Boğazı’ndan görkemli bir geçiş ile start alan uluslararası yat festivalinde final zamanı. Amerikan Hastanesi Etabı’nı geride bırakan yatlar, Opet Etabı’yla 30. yılın son rotasını yarışacak. Amerikan Hastanesi Etabı’nı 3 saat 51 dakika 19 saniyede tamamlayan "Take It Easıer" birincilik ödülüne erişen taraf oldu. Son yarışın ardından katılımcılar, American Hospital The Bodrum Cup’a Bengü’nün canlı performansıyla veda edecek.

Düzenlendiği ilk günden itibaren bir yat yarışından çok daha fazlası olan uluslararası deniz festivali The Bodrum Cup, bu sene Amerikan Hastanesi’nin isim sponsorluğu ve Yalıkavak Marina’nın ana sponsorluğunda düzenlediği yarışları Opet Etabı’yla final yapıyor. Gümüşlük’ten yola çıkan yatlar, Bodrum’a kadar amansız bir mücadele içinde yarışıyor.

26 Ekim Cuma, saat 11.20’de başlayan ve Leros (Yunanistan)–Gümüşlük rotasından oluşan Amerikan Hastanesi Etabı’yla muhteşem bir görsel şölen sunan American Hospital The Bodrum Cup’ın etap kazananı, 3 saat 51 dakika 19 saniyede etabı bitiren TAKE IT EASIER oldu. Organizasyon, 27 Ekim Cumartesi, saat 12.00’de başlayan son yarışı Gümüşlük – Bodrum arasındaki Opet Etabı’yla katılımcılara ve yarışçılara unutulmaz anlar yaşatıyor.

Yarışın ardından ise katılımcıları ve yarışçıları American Hospital The Bodrum Cup Ödül Töreni ve Bodrum, İçmeler’deki Ağanlar Tersanesi’nde Bengü bekliyor olacak. Organizasyon, deneyimli şarkıcının muhteşem canlı performansıyla 30. yıla yakışan ve unutulmaz anlar yaşatan bir final yapacak.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30