17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CUMHURİYET BAYRAMI İÇİN 3 ETKİNLİK DÜZENLEDİ
Tarih: 26/10/2018
Kaynak: Kent Haber
CUMHURİYET BAYRAMI İÇİN 3 ETKİNLİK DÜZENLEDİ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Delfi Otel’de 3 ayrı etkinlik düzenleniyor.

29 Ekim Pazartesi günü Delfi Otel’de Cumhuriyet Kupası Ödüllü Tavla Turnuvası ve Masa Tenisi Turnuvası gerçekleştirilecek. Aynı gün öğleden sonra yapılacak Kadınlar Matinesi’nde ise Ragıp Arda Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirecek.

Cumhuriyetimizin 95’inci yıldönümü kutlayan Delfi Otel sahibi Mehmet Dağoğlu, 3 etkinlik ile ilgili bilgiler vererek şunları dile getirdi:

“29 Ekim Pazartesi günü otelimizde 3 ayrı etkinliğimiz var. Önce bir masa tenisi turnuvası gerçekleştireceğiz. Biz bunu dönem dönem yapıyoruz. Masa tenisi ligi 5 Kasım’da başlıyor. Hem bunun hazırlığı hem de Cumhuriyet Kupası adıyla bir turnuva organize ediyoruz. Katılımın yüksek olacağını düşünüyoruz. Diğer salonumuzda da tavla turnuvası yapacağız. Yine Cumhuriyet kupası, özel ödülleri olan bir yarışma. Üzerinde Türk bayrağı olan özel tavlalar yaptırdık. Onları ödül olarak dağıtacağız. Bir başka etkinliğimiz de kapalı salonumuzda kadınlara yönelik. Kadınlar matinesi yapıyoruz. Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirilecek. Kadınlar bu matinede hem Cumhuriyetin kuruluşunu kutlayacaklar hem de eğlenecekler. Müzik eşliğinde yemeklerini yiyip keyifli vakit geçirecekler.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30