17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TEKNELER LEROS'TAN YOLA ÇIKTI...
Tarih: 26/10/2018
Kaynak: Kent Haber
TEKNELER LEROS'TAN YOLA ÇIKTI...
Bodrum'dan Yunanistan'ın Leros Adası'na giden yaklaşık 2 bin kişilik kafilenin yaşanan hava muhalefeti nedeniyle yarışların etkileneceği endişesi son buldu ve yarış bugün tekrar start aldı. Tekneler Leros-Gümüşlük etabı için yola çıktı.  

American Hospital The Bodrum Cup yarış programında öncelikli belirtilen Leros (Yunanistan)- Körmen (Datça) rotası olumsuz hava koşulları nedeniyle Leros (Yunanistan)- Gümüşlük olarak değiştirildi. Yarın yapılması planlanan Körmen (Datça)- Bodrum rotası ise Gümüşlük-Bodrum olarak yapılacak. 

The Bodrum Cup Yelken Yarışları için çarşamba günü Yalıkavak Marina'dan hareket eden yarışçılar herhangi bir sorun yaşamadan Leros etabını tamamladı. Seyir yapanlarla birlikte yaklaşık 2 bin kişi günü dinlenerek geçirdi. Leros-Gümüşlük etabının bugün tamamlanacağı yarışın son etabı ise yarın gerçekleştirilecek. Yarın yapılacak Gümüşlük-Bodrum etabıyla organizasyon son bulacak.  


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30