17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
FARKINDA MISINIZ? MEME KANSERİ OLABİLİRSİNİZ...
Tarih: 26/10/2018
Kaynak: Kent Haber
FARKINDA MISINIZ? MEME KANSERİ OLABİLİRSİNİZ...
Mülkiyeliler Birliği Bodrum Şubesi ve Uludağ Üniversitesi Onkoloji Dayanışma Derneği (Onkoday) işbirliği ile Meme Kanseri Farkındalık etkinliği düzenleniyor.

1/31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ayı etkinlikleri çerçevesinde; Mülkiyeliler Birliği Bodrum Şubesi ve Uludağ Üniversitesi Onkoloji Dayanışma Derneği (Onkoday) işbirliği ile 27 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 14:00’de Bodrum Mavi Otel’de (Bardakçı Koyu) düzenlenecek Konferans/Panel'de "Meme Kanserinde Erken Tanı ve Tedavideki Gelişmeler" anlatılacak ve maket üzerinden de "Elle Meme Muayenesi Eğitimi" verilecek. Meme kanseri erken tanı ve tedavisindeki son gelişmeler ile kendi kendine meme muayenesi eğitimine konuşmacı olarak Prof.Dr.Türkkan Evrensel, Op.Dr.Murat çalıkapan ve Eğitim Hemşiresi Elif Pişkin katılıyor.

Günümüzde her sekiz kadından biri meme kanserine yakalanmakta, erken tanı ve uygun tedavi ile sağ kalım oranı yüzde 98’e ulaşmakta. Bu nedenle bu tür etkinliklerin erken tanı için farkındalık yaratması açısından önemli olduğu ifade ediliyor.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30