17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ARACIN ÇARPTIĞI KÖPEK İÇİN SEFERBER OLDULAR
Tarih: 25/10/2018
Kaynak: Kent Haber
ARACIN ÇARPTIĞI KÖPEK İÇİN SEFERBER OLDULAR
Bodrum’da bir aracın çarparak yaraladığı köpek için vatandaşlar seferber oldu.

Sabah saatlerinde Konacık Mahallesi Avenue AVM önünde bir aracın çarptığı köpek, yol ortasında kanlar içinde kaldı. İddiaya göre köpeğe çarpan araç durmayıp olay yerinden uzaklaşırken, yaşanan olayı gören çevredeki vatandaşlar ve sürücüler yaralı köpeğin yardımına koştu.

Bu sırada bölgeden geçen Bodrum Belediyesi ekipleri de köpeğe yardım etmek için bekledi. Ağzından kan gelen ve başı ile ayağında kanama olduğu görülen köpek, vatandaşlar ve belediye ekiplerince önce yol kenarına, daha sonra belediye aracına alınarak Torba Mahallesi’ndeki hayvan barınağına götürüldü.

Burada başına dikiş atılan köpek, Bodrum Hayvan Hakları Derneğinin girişimleri ile kırılan patisinin tedavisi için Marsel Veteriner Kliniğine götürülerek, burada kırılan ayağı için tedavi uygulandı. Köpeğin tedavisini yapan veteriner Cahit Bellek, “İlk acil müdahalesi barınakta yapılmış. Daha sonra bize geldi. Sol arka patisinde kırık vardı. tedavisini yaptık” dedi.

Veteriner Cavit Bellek, köpeği tedavinin ardından tekrar barınağa yolladıklarını ifade ederek, hayvanın sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Öte yandan boynunda tasma olduğu görülen köpeğin sahipli olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30