17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HIRSIZLARDAN İLLALLAH ETTİ!
Tarih: 25/10/2018
Kaynak: Kent Haber
HIRSIZLARDAN İLLALLAH ETTİ!
Bodrum’da geçtiğimiz yıl 2 kez hırsızlık yaşanan işletme, geçtiğimiz günlerde bir kez daha bir hırsızın hedefi oldu.

Cevat Şakir Mahallesi’nde hizmet veren, Bahtiyar Türksever’in işlettiği Gürkan Klima ve Elektrik adlı işletme, geçtiğimiz günlerde yine hırsızların hedefi oldu. Güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık olayında, sabahın erken saatlerinde el arabası ile işletmeye gelen bir şahıs, deponun yanında bulunan klimayı arabaya yükleyerek hızla uzaklaştı. İşletme yetkilileri durumu polis ekiplerine ihbar etti. Polisin olayla ilgili soruşturmasının sürdüğü bildirildi.

Yaşadığı talihsiz olay hakkında Kent Haber’e konuşan Bahtiyar Türksever, yaşadığı olayı esprili bir dille anlatarak şunları söyledi:

“Bu yaşadığımız 3’üncü hırsızlık oldu. Artık hırsızlar geleneksel hale getirdiler. Sağ olsunlar, ihmal etmiyorlar. 6 ayda bir gelip dükkanımızın klimalarını çalıyorlar. Ben basın mensuplarına teşekkür ederim. Her yaşadığımız hırsızlıkta yanımızda oluyorsunuz. Sabah saat 07.00 sularında kimliği belirsiz bir şahıs gelip otoparktaki klimamızı çalmış. Olayı komşumuz görmüş. O bize haber verdi. Biz de hemen polis ekiplerine haber verdik” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30