17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DOĞAL ALANLARA MOLOZ DÖKÜMÜNÜN ÖNÜNE GEÇİLEMİYOR!
Tarih: 25/10/2018
Kaynak: Kent Haber
DOĞAL ALANLARA MOLOZ DÖKÜMÜNÜN ÖNÜNE GEÇİLEMİYOR!
Bodrum’da ormanlık alanlara, doğal çevreye çöp, moloz ve hafriyat dökülmesinin önüne geçilemiyor. Dün Ortakent Kapuz Caddesi kenarına moloz döken kimliği belirsiz kişiler, bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Bodrum’da doğaya dökülen çöp ve moloz yığınları, hemen hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Yol kenarlarından ormanlara kadar her yere çöp, moloz ve hafriyatlarını döken bazı kişiler, hem çevreyi kirletiyor hem de doğal alanların zarar görmesine neden oluyor. Daha önce de birçok kez haber bültenlerimize taşıdığımız bu olumsuz görüntüler, yarımadanın hemen her köşesindeki doğal ve ormanlık alanlarda ya da yerleşim yerleri dışındaki boş arazilerde karşımıza çıkabiliyor.

Ortakent Kapuz Caddesi kenarına molozlarını döken kimliği belirsiz şahıslar, bir vatandaş tarafından görüntülendi. Kamyonetle bölgeye gelip çuval çuval molozlarını yok kenarındaki ağaçların dibine atan kimliği belirsiz vatandaşlar, daha sonra kamyonetle bölgeden uzaklaştı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30