17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TURİZMCİLERE KOSGEB BİLGİLENDİRMESİ
Tarih: 25/10/2018
Kaynak: Kent Haber
TURİZMCİLERE KOSGEB BİLGİLENDİRMESİ
Geçtiğimiz aylarda yönetime gelen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yöre Temsil Kurulu(YTK) yetki bölgesindeki KOBİ’ler için bir bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

TÜRSAB Bodrum YTK Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Aslan yaptığı açıklamada görevlerinin Türk Turizm’ine katkı sağlamanın yanı sıra, Bodrum’da faaliyet gösteren firmaların bilgilendirilmesi ve desteklenmesi ile hizmet standartlarının yükseleceğini, bunun da turizme büyük katkısı olacağını düşündüğünü belirtti. Bu nedenle, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin geliştirilmesi ve desteklenmesine yönelik olarak düzenlenecek toplantıya Bodrum’da faaliyet gösteren tüm KOBİ’leri davet ettiklerini de sözlerine ekledi.

Yönetim olarak, kişi kurum ve kuruluş gözetmeksizin bölgeye yapılacak her türlü katkının Bodrum’a faydası olacağına inandıklarını da söyleyen Yüksel Aslan, bu nedenle TÜRSAB Bodrum YTK olarak, bu tür toplantıları sürekli olarak gerçekleştirmek istediklerinin altını çizdi.

“işletmelere verilen KOSGEB destekleri” başlığı altında, KOSGEB Muğla Müdürü Gökhan AKAYDIN ve KOBİ Uzmanı Derya DELİCE ALTUNBAĞ tarafından, soru–cevap şeklinde gerçekleşecek olan bilgilendirme toplantısı 6 Kasım 2018 Salı günü saat 14.00’te TÜRSAB Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30