17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İYİ PARTİLİLER AYDINLI KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ
Tarih: 22/10/2018
Kaynak: Kent Haber
İYİ PARTİLİLER AYDINLI KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ
İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ve İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi, Konacık Mahallesi’nde yaşayan Aydınlı kadınlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Bodrum Aydınlılar Eğitim, Sosyal, Kültürel, Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Fikret Aslan ve dernekteki kadın çalışma gurubu ile kahvaltılı toplantıda bir araya gelen İYİ Parti Yönetimi karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi kadın üyeleri tarafından kahvaltıya katılan kadınlara, tülbent dağıtıldı.

Bodrum Aydınlılar Derneği’ndeki kadın çalışma grubu ile kahvaltıda bir araya geldiklerini belirten İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, iyi bir Bodrum ve iyi bir Türkiye için çalıştıklarını ifade ederek şunları söyledi;

“Bugün Konacık Mahallemizde yaşayan Aydınlı kadınlarla kahvaltıda bir araya geldik. Geçen hafta aşure günleri olmuştu ve ben katılamamıştım. Bu nedenle de bu hafta biz onları davet ettik. Aydınlı kadınlarla bir araya geldiğimiz bu kahvaltıda sohbet ediyoruz. Konacık üzerine, belediyecilik üzerine konuşuyoruz ve bizler de İYİ Parti’nin belediyecilik anlayışını kendilerine anlatıyoruz. Fikir alışverişinde bulunduğumuz ve çok önemli bilgeler aldığımız güzel bir kahvaltılı toplantı oldu. Ben Aydınlılar Dernek Başkanı Fikret arkadaşımıza ve bu kahvaltıya katılan kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kadınlarımızla birlikte, gençlerimizle birlikte inşallah iyi bir Bodrum’u ve iyi bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Düzenlenen kahvaltı sonrası İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ve Aydınlı kadınlar, Konacık Çırkan Mahallesi’nde bu yıl ilk defa kurulan sebze pazarını ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dilediler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30