17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
RUS GÜNLERİNİN 4’ÜNCÜSÜ YAPILDI
Tarih: 20/10/2018
Kaynak: Kent Haber
RUS GÜNLERİNİN 4’ÜNCÜSÜ YAPILDI
Bodrum’da düzenlenen Bodrum-Rusya ve Rusça Konuşan Ülkeler Kültür Günleri kapsamında belediye meydanında bir etkinlik gerçekleştirildi.

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV), Bodrum Belediyesi ve bodrum.com.ru isimli internet sitesinin işbirliği ile Bodrum-Rusya ve Rusça Konuşan Ülkeler Kültür Günleri 4’üncü kez gerçekleştirildi.

Bodrum Belediye Meydanı’da organize edilen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Organizasyon kapsamında Rus ve Türk mutfağından seçkin lezzetler, katılımcıların beğenisine sunuldu. Etkinlikte ayrıca dans gösterileri de sergilendi. Dans gösterileri büyük beğeni topladı.

Organizasyon hakkında basın mensuplarına bilgiler aktaran BOTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar, Bodrum-Rusya ve Rusça Konuşan Ülkeler Kültür Günleri’nin 4’üncüsünü düzenlediklerini ifade ederek “Amacımız Bodrum'a Rusya ve Rusça konuşan ülkelerden daha fazla turistin gelmesini sağlamak” dedi.

Bodrum.com.ru isimli internet sitesinin kurucusu Sergey Klyuev de etkinliğe destek verenlere teşekkür ederek, katılımın her yıl giderek çoğalması temennisinde bulundu.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30