17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HAYRANLARINA ÇİĞKÖFTE DAĞITTI
Tarih: 20/10/2018
Kaynak: Kent Haber
HAYRANLARINA ÇİĞKÖFTE DAĞITTI
Bodrum’a tatile gelen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses sabah kahvaltılarından bal, kaymak ve acuka yiyerek sağlıklı beslendiğini söyledi. Hiçbir hayranını kırmayan ünlü sanatçı herkesle fotoğraf çektirdi.

Bodrum’daki evine gelen İbrahim Tatlıses sahilde yürüyüş yaptı. Çevredeki vatandaşlarla sohbet eden ünlü sanatçı daha sonra Bitez mahallesindeki Tatlıses çiğköfte’ye giderek akrabalarıyla uzun süre sohbet etti. Sabah kahvaltılarından kaymak, bal ve acuka yiyerek sağlıklı beslendiğini anlatan Tatlıses, İşletme sahibi Orkan Çömlekçi ile de bol bol sohbet etti. Esnaf olmanın sırlarını da Çömlekçi ile paylaşan Tatlıses, en önemli şeyin müşteriyi memnun etmek olduğunu söyleyerek, gıda işinde önce insan sağlığı daha sonra müşteri memnuniyeti olduğunu anlattı.

Çiğköfteciye doluşan hayranları ise Tatlıses’le fotoğraf çektirmek istedi. Hiçbir hayranını da kırmayan ünlü sanatçı herkesle teker teker fotoğraf çektirdi. Bugün fotoğraf kabul günüm herkes ile fotoğraf çektireceğim diyen ünlü sanatçının, neşeli olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Fotoğraf çektirdiği hayranlarına çiğköfte de ısmarlayan Tatlıses’in de bol bol çiğköfte yediği öğrenildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30