17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SAMSUNSPOR BODRUM'DA ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI...
Tarih: 17/10/2018
Kaynak: Kent Haber
SAMSUNSPOR BODRUM'DA ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI...
Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile Samsunspor arasında oynanacak karşılaşma öncesi yeşil-beyazlı taraftarlar, Samsunspor'un konakladığı otele giderek anlamlı bir hoşgeşdiniz ziyaretinde bulundu.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulüp Müdürü Birol Ahi ve Bodrumspor taraftarları, Samsunspor’un kaldığı otele gelerek burada Başkan İsmail Uyanık ile bir araya gelerek çiçek ve üzerinde ‘Armasında Mustafa Kemalimizi taşıyan Samsunspor Bodrum'a hoş geldin’ yazılı baklava ikram etti. Ziyarette ayrıca Samsunspor Başkan Vekili Tahsin Kosif, Yönetim Kurulu Üyeleri Suat Çakır, Osman Arslan ve Erdem Eynel'de yer aldı.

B.B.Bodrumspor ile Samsunspor arasında Bodrum Şehir Stadı'nda oynanacak karşılaşmaya hafta içi olmasına rağmen hem Samsunsporlu hem de Bodrumspor taraftarlarının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
ismail özdemir
17/10/2018
BODRUMLULARI VE BODRUMSPOR TARAFTARINI TEBRiK EDiYORUM
GERÇEKTEN ÖRNEK BiR DAVRANIޞ SERGiLEDiNiZ BiR SAMSUNSPORLU OLARAK BiR VATANDAޞ OLARAK ÇOK MEMNUN OLDUM SÜPERSiNiZ. SPORUN GÜZELLiОiNi GÖZLER ÖNÜNE SERDiNiZ

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30