17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP'DE ADAY ADAYLARI İÇİN HAREKETLİ HAFTA...
Tarih: 14/10/2018
Kaynak: Kent Haber
CHP'DE ADAY ADAYLARI İÇİN HAREKETLİ HAFTA...
Cumhuriyet Halk Partisi’nde belediye başkan aday adaylıklarının sona ereceği 19 Ekim tarihine kadar yoğun bir hafta yaşanacak.

CHP Bodrum’da ilk aday adaylığı başvurusunu yapan Mehmet Özalın oldu. İkinci başvuruyu ise belediye meclis üyesi Ali Öztürk geniş katılımlı bir toplantı ile yaptı. İlçe Başkanlığından istifa eden Recai Seymen de yarın (Pazartesi) yarın saat 14.00’da yapacağı basın toplantısı ile aday adaylığını duyuracak. Geçtiğimiz hafta başvurusunu yapan Mehmet Özalın’ın ve son günlerde adı siyasi kulislerde sık sık geçen Ortakent'teki Kefi Beach adlı restoranın sahibi, OYDER Başkanı Ahmet Aras'ın ise Çarşamba günü aday adaylığı ile ilgili bir basın açıklaması düzenleyecekleri öğrenildi.

Bodrum Belediye Başkanlığına aday olması beklenen Mustafa Saruhan’ın Cuma günü basın açıklaması yapacağı ifade edilirken, belediye başkan yardımcısı Taner Uslu’nun da Cumartesi günü aday adaylığı açıklaması yapması bekleniyor.

NURETTİN DEMİR PAZARTESİ, MEHMET KOCADON PERŞEMBE AÇIKLIYOR

CHP geçmiş dönem Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir de sosyal medya hesabından yarın (Pazartesi) Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylık başvurusu yapacağını açıkladı.

Yaklaşık 3 yıl önce Bodrum’da düzenlenen basın yemeğinde büyükşehire aday olduğunu açıklayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, Perşembe günü Muğla’da düzenleyeceği basın açıklaması ile ‘Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayıyım’ diyecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
guvercınlık
15/10/2018
JÖLELi
HAYIRLISIYLA MARTTA BODRUM JOLELILERDEN KURTULACAK MUGLADA OSMAN GURUNLE EYVALLAH

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30