17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
OASİS’TE DOĞAL ÜRÜNLER PAZARI AÇILDI
Tarih: 12/10/2018
Kaynak: Kent Haber
OASİS’TE DOĞAL ÜRÜNLER PAZARI AÇILDI
Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde doğal ve organik ürünlerin sergilendiği “Doğal Ürünler Pazarı” başladı.

12-13-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, Bodrum ve Bodrum dışından girişimcilerin zeytinyağı, reçel, lokumlar, içerikli un çeşitleri, kurutulmuş meyveler, kahvaltılık ürünler, soslar, bakım ürünleri, organik sebzeler ve meyveler, doğal çaylar gibi birbirinden lezzetli tatları sergileniyor. Heykelli Yol’da kurulan pazara DJ performansları da renk katıyor.

Organizasyon hakkında Kent Haber’e bilgiler aktaran Halkla İlişkiler Yöneticisi Derya İlçi Koçbaşlı, Doğal Ürünler Pazarı’nın bugün itibariyle başladığını belirterek şunları dile getirdi:

“Cumartesi ve Pazar günü devam edecek. Doğal yaşam için Doğal Ürünler Pazarı’nı Oasis’e getirdik. Çevre illerden gelen girişimcilerimiz de bu etkinlikte stantları ile yer alıyor. Zeytinyağı, reçel, doğal mandalina ürünleri, doğal bakım ürünleri, kurutulmuş meyveler, bakliyat gibi ürünler stantlarda yerlerini aldı. Aynı zamanda tadım etkinlikleri, workshoplar da organizasyonda var.”

BARINAK HAYVANLARI DA SAHİPLENDİRİLİYOR

Pazarda barınak hayvanlarının da sahiplendirildiğine işaret eden Koçbaşlı, “Bu organizasyonda çok güzel bir projemiz de var. “Barınaklar Çözüm Değil, Ev Sizsiniz” projemiz doğrultusunda barınak hayvanlarını sahiplendiriyoruz. Pazarımıza gelen ziyaretçilerimiz barınak hayvanlarını sahiplenip yuvalarını açabiliyorlar” diye konuştu.

Etkinlik 14 Ekim Pazar akşamına kadar devam edecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30