17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SEYMEN, ADAY ADAYI OLMAK İÇİN İSTİFA ETTİ
Tarih: 12/10/2018
Kaynak: Kent Haber
SEYMEN, ADAY ADAYI OLMAK İÇİN İSTİFA ETTİ
CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel seçimlerde Belediye Başkan Aday Adayı olabilmek için görevinden istifa etti. Seymen'in istifası ile boşalan İlçe Başkanlığı görevini Halil Karahan üstlendi.

CHP Genel Merkezi tarafından gönderilen genelgede yer alan “Aday olacak ilçe başkanlarının istifa etmesi” maddesine istinaden, düzenlenen yönetim kurulu toplantısıyla istifası gerçekleşen CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen’in yerine ise CHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Karahan Başkan vekili olarak görevi devraldı.

2013 yılından bu yana 5 yıl süreyle ilçe başkanlığı görevini sürdüren ve daha öncesinde partinin değişik kademelerinde görev alan Recai Seymen, örgüt anlayışıyla yola çıktığını, bu yolda desteğini hep halktan ve üyelerden aldığını ifade ederek, ”Önceliğimiz hep Bodrum olmuştur. Bundan sonra da Bodrum olmaya devam edecektir. İlçe Başkanlığım süresince hep vatandaşımızın yanında olduk. Şimdi de Belediye başkan aday adayı olarak sizlerin karşısına çıkıyorum. Bodrum iş bekliyor, hizmet bekliyor. Ben de bunca yıldır edindiğim tecrübe ve beceriyle bu hizmete talibim. Yapmamız gereken ilkeli siyaset, demokratik çerçevede de demokratik bir mücadele anlayışı. Bodrum’un sorunlarını biliyorum ve bunları çözmek için Bodrum Belediye Başkanlığına talibim. Çıktığım bu yolda bana destek olan tüm partililerimize ve Bodrum halkına teşekkür ederim. 15 Ekim Pazartesi günü saat 14.00'de İlçe binasında yapacağım Bodrum Belediye Başkanlığı aday adaylık açıklamasına partililerimizi ve halkımızı bekleriz” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30