17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TOSUN, AKŞENER İLE BİR ARAYA GELDİ
Tarih: 11/10/2018
Kaynak: Kent Haber
TOSUN, AKŞENER İLE BİR ARAYA GELDİ
İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Sekreter Cihan Paçacı ile bir araya geldi.

Bugün İYİ Genel Merkezi’nde yaklaşık bir saat süren toplantıya katılan Mehmet Tosun, başkan yardımcılığını yaptığı mahalli idareler biriminin yaptığı çalışmalar hakkında Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Sekreter Cihan Paçacı'ya bilgiler vererek, önümüzdeki yerel seçimlerde ülke geneli ve Muğla’da izlenecek stratejiler üzerine fikir alış verişinde bulundu.

Tosun, toplantı sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Hayat cesurlara yol verir, iyiler mutlaka kazanır. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ile makamında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendisinin moral ve motivasyonu gayet yerinde. İYİ’lerin yönetiminde Bodrum da, Türkiye de iYi olacak” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Mehmet demir
13/10/2018
Sevmem
Kendisini ama CHP nin aday adaylarını düşününce, aldı geçenlerin hepsini ezip geçer öyle de olması lazım. Memleketi tosuna CHP emanet edecek gibi

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30