17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN İLK BAŞVURULAR
Tarih: 11/10/2018
Kaynak: Kent Haber
BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN İLK BAŞVURULAR
Yerel seçim sürecinin kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde partilerin başkan adayları merak konusu olurken, Cumhuriyet Halk Partisi'ne bugün ilk meclis üyeliği aday adaylığı başvuruları yapıldı.

CHP MYK toplantısında alınan karar sonrası Belediye Başkanlıkları, Meclis Üyelikleri ve İl Genel Meclisi üyelikleri için adaylık başvuruları 1 Ekim itibariyle başlamıştı. CHP’de ilk belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yapan isimde Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özalın olmuştu.

Bugün itibariyle de Bodrum Belediye meclis üyeliği için de ilk başvurular yapıldı. BESİAD geçmiş dönem başkanı ve işadamı Uğur İlhami Özden ile işadamı Fatih Murat Yıldız, meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu CHP ilçe yönetim kurulu üyesi Adalet Güler’e teslim etti.

Cumhuriyet Halk Partisi'nde başkanlık ve meclis üyeliği aday adaylığı için son başvuru tarihi ise 19 Ekim Cuma günü saat 17.00 olarak açıklandı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30