17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ARSA SAHİBİ O İDDİALARI YALANLADI!
Tarih: 11/10/2018
Kaynak: Kent Haber
ARSA SAHİBİ O İDDİALARI YALANLADI!
Bodrum’da temel kazısı yapılan bir arsa üzerinde bulunan yaklaşık 30 zeytin ağacının yok edildiği yönündeki iddiaları arsa sahibi yalanladı.

Ortakent-Yahşi Mahallesi Düzalan Caddesi üzerinde şahsa ait bir arazide inşaat çalışması başlatıldı. Çevredeki vatandaşların iddiasına göre, arsa içinde bulunan yaklaşık 30 yetişkin zeytin ağacı sökülerek yok edildi.

Konuyla ilgili iddiaların haberleşmesinin ardından Kent Haber'e ulaşan ve iddiaları yalanlayan arsa sahibi Ertan Pelit, “Orada 30 değil, 9 tane zeytin ağacı vardı. İki tanesi dikili kaldı, 7 tanesi söküldü. Bu 7 ağacı Ortakent ve Dereköy’de hazırlanan arsaya dikeceğiz. Zaten biz bunu yapacağımızı zabıta ile paylaştık. Zabıtayı ben çağırdım, tutanağı ben tutturdum. Biz her şeyi belgeledik. Ben zeytini seven bir insanım ve bunlar asırlık zeytin. İnsanlar zamanında sırtında su taşıyıp bunları sulayıp büyütmüş. Bunların tanesine 15 bin TL verdiler ben satmadım. Bu iddialar gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.

Pelit, iddia sahipleri ile ilgili yasal haklarını da kullanacağını ifade etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30