17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP'DE İLK ADAY ADAYI MEHMET ÖZALIN
Tarih: 09/10/2018
Kaynak: Kent Haber
CHP'DE İLK ADAY ADAYI MEHMET ÖZALIN
CHP’de Bodrum Belediye başkanlığı için ilk aday adaylığı başvurusunu Mehmet Özalın yaptı.

CHP MYK toplantısında alınan karar sonrası Belediye Başkanlıkları, Meclis Üyelikleri ve İl Genel Meclisi üyelikleri için aday başvuruları 1 Ekim itibariyle başlamıştı. 19 Ekim'e kadar sürecek takvim kapsamında belediye başkanı adaylığı için 7 bin 500 lira, meclis üyesi adaylığı için ise 3 bin 500 lira TL başvuru ücreti ödeyen partililer adaylık başvurusu yapabiliyor.

2019 Mart ayı sonunda yapılacak yerel seçimler için çok sayıda aday adayının konuşulduğu Bodrum Belediye Başkan adaylığı için CHP İlçe Örgütü’nde ilk başvuruyu halen belediye meclis üyesi olan Mehmet Özalın yaptı. Özalın’ın bugün öğleden sonra Çarşı Mahallesi’ndeki CHP parti binasına gidip dosyasını teslim ettiği öğrenildi.

Özalın'ın aday adaylığını parti binasında yapacağı açıklama ile de duyuracağı öğrenildi.

CHP'de Bodrum Belediye Başkan aday adaylığı için; İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, CHP'li Belediye Meclis Üyeleri Ali Öztürk ve Mustafa Saruhan başta olmak üzere çok sayıda partilinin ismi geçiyor. İlçe Başkanı Recai Seymen'in de Cuma günü ilçe başkanlığından istifa ederek aday adayı olduğunu açıklayacağı bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
dirmil
13/10/2018
siz ne yapıyordunuz?
1)bodrum doğru bir şekilde yönetiliyor mu? 2)eğer doğru yönetilmediği için adaysanız siz ve aday olan diğer meclis üyeleri 5 yıldır bu yönetim biçiminin aktif üyesi olarak içinde değilmisiniz? 3)recai bey mevcut partili belediye başkanını etik olamayan biçimde yerine geçebilmek için mi eleştirerek yıprattı? 4)amaç madem bodruma hizmet etmek neden bir kişi üzerinde anlaşıp diğerleri ekibe dahil olarak bodrum için birleşmiyor? 5) her şey düzgün ve bodrum doğru yönetiliyorsa neden adaysınız?
Mert Konaklı
10/10/2018
Tipik Chp'liler
Meclis üyeliğimiz garanti olsun... 20 aday çıkar hepsinin derdi yeniden meclis üyesi olmak. Hiç kimse olmasın her dönem bunlar olsun. Ne ala memleket. Chpli olmaktan utanıyorum. iyice dinazorlaştık..Hepsine sus payı meclis üyelikleri verilecektir. Seyredin görün..

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30