17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DÜNYA YILDIZLARININ GÖZDESİ BODRUM’DA
Tarih: 09/10/2018
Kaynak: Kent Haber
DÜNYA YILDIZLARININ GÖZDESİ BODRUM’DA
Jennifer Lopez, Heidi Klum, Julia Roberts gibi birçok dünyaca ünlü ismin gözdesi olan Mega yat “Cloudbreak” Bodrum’a demir attı. Yatın üstündeki helikopter gün içerisinde sık sık havalanarak tur attı. 1 haftalık kira ücretinin 1 milyon 100 bin dolar olduğu öğrenilen yatın içerinde kimin olduğu ise Bodrum’da merak konusu oldu.

Jennifer Lopez, Julia Roberts, Heidi Klum gibi ünlülerin birer haftalık kiralama bedeli olarak 1 milyon 100 bin dolar ödediği yat Bodrum açıklarına demir attı. 72 metre uzunluğundaki yatın üzerinde bulunan helikopter ise sık sık Bodrum semalarında görüldü. 22 kişilik mürettabatın eksiksiz bir hizmet sunduğu yatta gün boyu hareketlilik yaşandı.

Dünyanın en özel deniz araçlarından biri olan ve en pahalı 10 yat arasında yerini alan “Cloudbreak”ın içerisinde bir havuz, sauna, masaj odası, sinema salonu ve spor salonu bulunuyor. Aynı anda 40 kişinin konaklayabileceği yatın değerinin 200 milyon dolar olduğu belirtildi. Cayman Adaları bayraklı yatın Bodrum’da kaç gün kalacağı ise öğrenilemedi.

DÜNYANIN EN ZOR DENİZLERİ İÇİN TASARLANDI

Megayat dünyanın en zorlu denizlerinde ve en uzak köşelerine seyahat edebilecek şekilde çelik gövde ve alimünyum üst yapıyla Espen Oino tarafından tasarlandı. Gri gövdesi, keskin hatları ve askeri stiliyle dikkat çekici bir dış görünüme sahip olan megayatın iç düzenlemesi ise Parisli ünlü tasarım stüdyosu Christian Liaigre’nin imzasını taşıyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30