17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
FOSEPTİK CADDEYE TAŞTI!
Tarih: 08/10/2018
Kaynak: Kent Haber
FOSEPTİK CADDEYE TAŞTI!
Bodrum’un en merkezi noktalarından biri olan Kale Caddesi'nde rögarlardan taşan foseptik, kötü görüntü ve kokuya neden oldu. Foseptikten taşan atıklar çevre esnafınca temizlendi.

Bugün sabah saatlerinde Kale Caddesi üzerindeki rögarlardan foseptik taştı. Taşan foseptikle birlikte çevreye çok ağır bir koku yayıldı. Yerli ve yabancı turistlerin yoğunluk oluşturduğu caddede yaşanan olay, çevrede rahatsızlığa neden oldu. Yarım saat boyunca caddeye akan foseptik, daha sonra çevredeki esnaflar tarafından temizlendi.

Duruma tepki gösteren Kale Caddesi esnafı, “Birden şarıl şarıl akmayan başladı. Her tarafı aniden kötü bir koku sardı. Yarım saat boyunca aktı. Daha sonra biz kendi imkanlarımızla temizledik. Şu ana kadar yetkililerden gelen giden olmadı” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
SUAT Akay
10/10/2018
Bilinçsiz halk
ޞimdi bu kanalizasyon ile ilgili sıkıntının da sorumlusu olarak Kocadon'u görürsünüz siz. Osman Gürün hiç aklınıza gelmez. Adam 5 senede Bodrum'a çivi çakmadı.
kurbağa terbiyecisi
09/10/2018
kokayii
Bodrum accaip kokuyo..banyolar tuvaletler evler sokaklar fosseptikler leş gibi kokuyor..altyapısı Nuh dededen kalma dışı sEni içi beni yakan Bodrum..Belediyenin önü bile hele yazın iğrenç derecede fosseptik kokuyor..ޞU BODRUMUN KOKUSUNA MI GELiYOR iNSANLAR.hahahaaa
Ali
08/10/2018
başgan yanındayık
Başkanın yanında olanlar bir el atında pislik ortadan kalksın !! Öyle hikayeden destek olmaz sırf rant için başkanın arkasında duran birkaç kişiye çerez olmayın !!
Bodrum Fısıltısı 48
08/10/2018
HAHAHAHA
Foseptik, toplanmayan çöp ve çukurlu bozuk yol turizminde bir dünya markasıyız.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30