17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR!..
Tarih: 08/10/2018
Kaynak: Kent Haber
SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR!..
Bodrum’da evlerinde saksı içerisinde yetiştirdikleri uyuşturucuyu satan şahıslara suçüstü yapıldı.

Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri yaz döneminde C.Y. isimli şahsın Yalıkavak Mahallesinde uyuşturucu sattığı bilgisini aldıktan sonra şahıs hakkında yaklaşık 2 ay önce fiziki ve teknik takibe başladı.

Narkotik ekipleri fiziki ve teknik takip sonucunda geçtiğimiz cuma gecesi C.Y.'nin Yalıkavak Mahallesi’ndeki ünlü bir restoranda barmen olarak çalışan D.V.P. isimli şahsa uyuşturucu satacağı bilgisine ulaştı. C.Y. ve beraberindeki F.Ç. isimli şahısın, motosikletle restoranın arka tarafına gelerek barmen D.V.P. ile buluşup uyuşturucu alışverişi yaptıkları, narkotik ekipleri tarafından tespit edildi.

Ekipler, C.Y.'nin restorandan ayrılması üzerine D.V.P'yi yakalayıp üzerinden C.Y.'nin sattığı iki parça halindeki skunk maddesini ele geçirdi. C.Y.'nin uyuşturucu madde ticareti yaptığına yönelik yeterli şekilde somut deliller elde edildikten sonra da operasyon başlatıldı.

Yapılan operasyon sonucunda C.Y., ev arkadaşı M.Ş. ile birlikte Gümbet Mahallesi İnönü caddesi üzerinde T.D. isimli başka bir şahsa da uyuşturucu satarken suçüstü yakalandı. T.D.'nin üzerinde C.Y.'nin sattığı bir parça skunk maddesi ele geçirildiği öğrenildi.

Operasyon kapsamında C.Y.'yi motosikleti ile Yalıkavak’a götüren F.Ç.'de yakalanarak gözaltına alındı. C.Y.’nin M.Ş. ile konakladığı ikamette yapılan aramada skunk yetiştirmekte kullanılan düzenek, saksı içinde skunk bitkisi, bir miktar skunk maddesi, uyuşturucu içmekte kullanılan ve bong olarak tabir edilen düzenek yakalandı.

Olayda yakalanan D.V.P. ile T.D. isimli şahıslara uyuşturucu kullanmaktan işlem yapılırken, gözaltına alınan C.Y., F.Ç. ile M.Ş. uyuşturucu madde ticareti yapma suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Mahkeme sonucunda M.Ş. adli kontrol kararı ile serbest bırakılırken, C.Y. ve F.Ç. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30