17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇÖPLÜĞE DÖNEN KAYA MEZARINDA YANGIN
Tarih: 08/10/2018
Kaynak: Kent Haber
ÇÖPLÜĞE DÖNEN KAYA MEZARINDA YANGIN
Bodrum’da kaya mezarı içindeki çöplerde başlayan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Bugün öğle saatlerinde Göktepe mevkisinde kimliği belirsiz vatandaşlarca çöplüğe çevrilen bir kaya mezarından dumanlar yükselmeye başladı. Dumanı fark eden vatandaşlar, itfaiye ekiplerine haber verdi.

Bölgeye bir arazöz ve hızlı müdahale aracı ile bölgeye ulaşan Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri, mağara içerisinden yükselen alevleri, etrafa sıçramadan söndürdü. Ekipler, bölgede bir süre daha soğutma çalışması yaptı. Polis ekipleri de Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde hazır bekledi.

Yangının söndürülmesinin ardından kaya mezarı içerisindeki ortaya çıktı. Mezarın içinin kimliği belirsiz kişilerce çöplük haline çevrildiği görüldü.

Öte yandan geçtiğimiz yıllarda da mezar içerisindeki çöpleri gündeme getirmemizin ardından bölgede temizlik çalışması gerçekleştirilmişti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Hülya
09/10/2018
Sandima köyü
Yalıkavak Sandima köyü de bir çoban tarafından işgal edildi dereler tepeler çöp ve hurda içinde ziyaret cileri sürekli taciz ediyor çoban tarihi evleri ahır ve çöplüğe çevirdi kimse birşey yapamıyor bu adama niye acaba?

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30