17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DİŞ HEKİMLERİ BODRUM'DA SEMPOZYUMDA BULUŞTU
Tarih: 07/10/2018
Kaynak: Kent Haber
DİŞ HEKİMLERİ BODRUM'DA SEMPOZYUMDA BULUŞTU
Meffert İmplant Enstitüsü tarafından “Temel Dişsizlikte Hemen Yükleme Sempozyumu” yapıldı.

Tam dişsizlikte implantların ve protezin takılmasıyla ilgili son gelişmelerin anlatıldığı sempozyum Bodrum’da faaliyet gösteren Rixos otelde gerçekleştirildi. 2 gün süren organizasyona Türkiye'nin farklı bölgelerinden 250 diş hekimi ile ABD, İtalya ve İspanya'dan davet edilen alanında uzman 9 konuşmacı katıldı.

Kimi diş hekimlerinin kullandıkları teknik materyallerin tanıtımının da yapıldığı sempozyum hakkında basın mensuplarına bilgiler aktaran Meffert İmplant Enstitüsü Başkanı Dr. Ali Arif Özzeybek, Sempozyumda Türkiye'nin değişik illerinden diş hekimlerinin geldiğini ifade ederek “2 gün süren etkinlikte implantların ve protezin takılmasıyla ilgili son gelişmeler katılımcılara aktarılıyor. Konusunda uzman konuşmacılar, anında implant, protez ve cerrahi tekniklerle ilgili son gelişmeleri anlatıyor. Hemen hemen ağzında hiç kemik olmayan hastalar için göz tabanının altındaki kemiğe uzun yerleştirilen implantlarla yapılan protezler de anlatılıyor. Son gelişmelerle artık cerrahi daha basit. Ddaha az implant yerleştirilerek, hasta klinikten protezli çıkabiliyor. Bunu Türkiye'de yapan hekim sayısı az ama gün geçtikçe fazlalaşıyor. Buraya gelen konuşmacılar ise dünyanın sayılı konuşmacıları. Kitapları olan konuşmacılar ve profesörler. Deneyimlerini biz diş hekimlerine aktarıyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30