17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TRAFİK POLİSLERİNİN ZOR ANLARI!..
Tarih: 07/10/2018
Kaynak: Kent Haber
TRAFİK POLİSLERİNİN ZOR ANLARI!..
Bodrum'da düzenlenen Bodrum Yarı Maratonunda bir taraftan renkli görüntüler oluşurken, kapanan yollar nedeniyle bazı sürücüler ile trafik polisleri arasında ise tartışmalar yaşandı.

7 Ülkeden yaklaşık 1200 sporcunun katıldığı Bodrum Yarı Maratonu nedeniyle bu sabah Bodrum'da bazı yollar araç trafiğine kapatıldı. Sporcular, Bodrum merkez, Gümbet, Bitez ve İçmeler bölgelerindeki parkurda Bodrum'un güzellikleriyle birlikte koşarken, yolların kapanacağından haberi olmayan vatandaşlar ile yolların kapandığı noktalardaki görevliler karşı karşıya geldi. Özellikle Myndos (Gümbet) Kavşağında zor anlar yaşayan trafik polisleri, zaman zaman bazı sürücülerle uzun süre tartıştı.

Bazı sürücüler işe geç kaldıklarını, bazı sürücüler ise otobüs ve uçaklarını kaçıracaklarını belirterek trafik polisleri ile tartışırken, polis memurları vatandaşları ikna etme konusunda uzun süre uğraş verdi. Bazı sürücüler araçlarından inerek duruma tepki gösterirken, polisler, sporcuların güvenli geçişi için uzun süre sabırsız vatandaşlara dayanmak zorunda kaldı.

Kapanacak yollar ve organizasyon ile ilgili sosyal medya üzerinden ve belediye hoparlörlerinden duyurular yapıldığı öğrenilirken, yolda beklemek zorunda kalan çok sayıda vatandaş ise hiçbir şekilde yolların kapanacağını duymadıklarını belirtti.

Kapanacak yollar ve organizasyon geneli hakkında Bodrum yerel basın kuruluşlarının çoğuna ise herhangi bir uyarı veya haber bülteni gönderilmedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
ömer
08/10/2018
anons
belediyenin anonsu beli yerlerde duyuluyor her yerde duyulmuyor.
Bodrum Fısıltısı 48
07/10/2018
At yalanı
Öpeyim inananı. Anons edilmişte uyarılar olmuşta. Yav he he. Kpss günü yol kapamak çok zekice tebrikler.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30