17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUMLU İŞADAMINDAN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK
Tarih: 06/10/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUMLU İŞADAMINDAN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK
CM Grup tarafından Bodrum’un Karaova bölgesindeki Yeniköy İlkokulu’na 4 derslikli ek bina yaptırılıyor.

Bodrumlu hayırsever işadamı ve CM Grup Sahibi Erkan Şahin, Karaova bölgesindeki Yeniköy Mahallesi İlkokulu’nda yeni dersliklere ihtiyaç duyulması üzerine harekete geçti. Şahin, okul bahçesine her biri 50 metrekare genişlikte olan 4 adet derslikli ek bina yaptırma kararı aldı. Yapımına geçtiğimiz günlerde başlanan ek binanın ilk 2 dersliği yaklaşık bir ay içinde hizmete girecek. Seneye de diğer 2 derslik yapılacak.

Yapımı devam eden bina hakkında Kent Haber’e konuşan CM Grup Sahibi Erkan Şahin, şu bilgileri aktardı:

“Yeniköy Muhtarımız Mehmet Bey bize geldi ve ‘Erkan, okula ihtiyacımız var. Okul yapmamız lazım. Bize yardımcı olur musun?’ dedi. O arada İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin ile de telefonlaştık. O da ‘Erkan bey, biz de destek olalım’ dedi. Emin Bey ve Muhtarımız demirini karşılıyorlar. Onun dışında her şeyini CM Grup olarak biz yapacağız. Burayı anahtar teslim hale getireceğiz. Seneye de buranın üst katını yapacağız. Burada her biri 50 metrekare 4 sınıflık, arkasında kız-erkek tuvaleti olan çok güzel bir bina yapacağız. Gerçekten şık bir bina olacak. Arkasından da eğitime olan desteklerimiz devam edecek. Çünkü memleketin eğitim ile ilgili ciddi anlamda sıkıntı çektiğini düşünüyorum. Buna bizim de bir grup şirket olarak katkımız olsun istiyoruz” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30