17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM’A ÖDÜLLERLE DÖNDÜLER
Tarih: 05/10/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM’A ÖDÜLLERLE DÖNDÜLER
Bursa’da yapılan ve yılın en iyi projelerinin ödüllendirildiği Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Türkiye Genel Kurulu’ndan, JCI Bodrum Şubesi ödüllerle döndü. 2018 Dönem Başkanı Ali Mutlu Köse ise JCI Türkiye 2019 Yönetimine başkan yardımcısı olarak seçildi.

Toplantıya JCI Bodrum Şubesi’ni temsilen 2018 Dönem Başkanı Ali Mutlu Köse, Başkan Yardımcıları İpek Beyhan ve Alper Tanış, Proje Direktörü Betül Demircioğlu Sarp ve 2016 Dönem Başkanı Ozan Vurucular katıldı.

JCI Bodrum’un çevreye ve insan sağlığına zararlı olan plastik poşet kullanımını azaltmayı hedefleyerek bu yıl içinde başlatıp Ocak ayından beri ilçedeki çeşitli pazar yerlerinde bin 300 adet bez çanta dağıtarak halkı plastik poşetin zararları konusunda bilgilendirdiği “Bez Doğrusu Projesi” en iyi yerel çevre gelişim projesi ödülüne layık görüldü.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un tavsiyesi ile JCI Bodrum tarafından başlatılan ve bu kapsamda belirlenen pilot bölgelerde ilkokul çocuklarının vizyonunu genişletecek, yaratıcılıklarını geliştirecek atölyeler düzenleyerek kaliteli zaman geçirmeleri sağlandığı “Çocuk Akademisi” projesi de en iyi çocuk etkinliği ödülü aldı.

JCI Türkiye Halkla İlişkiler ve Sosyal Medya direktörü olarak görev alan JCI Bodrum üyesi İpek Beyhan ise bir yıl boyunca yürüttüğü çalışmalarından dolayı plaket ile onurlandırıldı.

Türkiye Genel Kurulunda yapılan seçimde JCI Türkiye 2019 Yönetimi belirlenirken 2018 Dönem Başkanı Ali Mutlu Köse JCI Türkiye 2019 Yönetimi’ne başkan yardımcısı olarak seçildi. JCI Türkiye 2019 Ulusal Yönetimi Ocak 2019 itibariyle göreve başlayacak.

JCI Bodrum 2018 Başkanı Ali Mutlu Köse yaptığı açıklamada “Bez Doğrusu” projesinin sürdürülebilir bir proje olarak uzun yıllar devam etmesini hedefliyoruz. “Çocuk Akademisi” ile aldığımız ödül ise bizim için ayrı bir değer taşıyor. Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocadon’un tavsiyesi ile başladığımız projemiz ocak ayından beri 72 çocuğumuzun kaliteli zaman geçirmesini sağladı” diye konuştu.

Bodrum JCI’ın uluslararası bir dernek olduğunu belirten Ali Mutlu Köse, JCI Türkiye yönetiminde Bodrum’dan bir başkan yardımcısının yer almasının ve alınan ödüllerin Bodrum’a çok büyük katkısının olduğunu belirterek, uluslararası platformlarda Bodrum’u tanıtmaya devam edeceklerini, hatta JCI olarak Bodrum’da uluslararası bir organizasyona ev sahipliği yapmayı hedeflediklerini ifade etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30