17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KONACIK'TA KALABALIK YABAN DOMUZU SÜRÜSÜ...
Tarih: 05/10/2018
Kaynak: Kent Haber
KONACIK'TA KALABALIK YABAN DOMUZU SÜRÜSÜ...
Bugün sabah saatlerinde vatandaşlarca görüntülenen yaban domuzu sürüsü, üye sayısı itibariyle şaşkınlık yarattı.

Bugün sabah 08:30-09:00 sularında Konacık'ta Mimar Sinan Caddesi'nden gelerek Anadolu Lisesi yönüne doğru giden oldukça kalabalık bir yaban domuzu sürüsü vatandaşlar tarafından görüntülendi. Genelde gece saatlerinde gözlemlenen yaban domuzlarının sabahın erken saatlerinde şehir merkezine inmesi kadar kalabalığı da şaşkınlık yarattı.

Mimar Sinan Caddesi'nden gelerek Alparslan Türkeş Bulvarını geçen sürü, Bahçelievler Sokağa girerek Anadolu Lisesine doğru devam etti. Kalabalık yaban domuzu sürüsünü gören vatandaşlar şaşkınlık içerisinde hayvanların geçisini izlereken, kimi vatandaşlar da bu anları görüntüledi.

Özellikle yaz aylarında gece saatlerinde Çırkan, Cumhuriyet Mahallesi gibi ormanlık alanlara yakın bölgelerde sık görülen yaban domuzları beslenmek ve su ihtiyaçlarını gidermek için yaşam alanlarına iniyor. Bu mahallelerde duyarlı bazı vatandaşlar yaban hayvanları için çeşitli noktalara su ve yiyecek bırakıyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30