17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM’DA ESRARENGİZ PATLAMA SESİ!
Tarih: 04/10/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM’DA ESRARENGİZ PATLAMA SESİ!
Bodrum’da akşamüstü saatlerinde duyulan patlama sesi büyük panik yarattı. Sesin kaynağına dair henüz teyit edilmiş bir bilgi edinilemedi.

Bodrum’da yaşamını sürdüren vatandaşlar, akşamüstü saat 18:00 sularında şiddetli bir patlama sesi ile irkildi. Yarımadanın özellikle kuzey kesimlerinde duyulan sesin, Yalıkavak, Gündoğan, Gölköy, Ortakent, Yaka, Dağbelen Mahallelerinde oldukça şiddetli bir şekilde duyulduğu ifade edildi.

Kent Haber’e ulaşan çok sayıda vatandaş çok şiddetli bir patlama sesi duyduklarını anlatarak, patlama sesi ile birlikte camlarının sarsıldığını ve korkarak evlerinden dışarı çıktıklarını söyledi. Kimi vatandaşlar da sesin şiddetinin, evlerinin camını kırmaya yakın şekilde olduğunu belirtti.

Öte yandan patlama sonrasında Bodrum'da herhangi bir olağanüstü hareketlilik bulunmazken, esrarengiz sesin, ses duvarını aşıp sonik patlamaya sebep olan bir F16 uçağından kaynaklanabileceği tahmin ediliyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ernur sari
04/10/2018
Bodrumda esrarengiz patlama
Evimiz sallandi bu patlama sesi ile ilgili hic bir aciklama yok tedirginiz Yetkililerden aciklama bekliyoruz hic bir aciklama yok
Hülya
04/10/2018
Patlama
F-16 gecseydi doğru olabilirdi hayali uçak mi var bence taş ocakları yada inşaat patlatması ve kimseye haber vermeden nasıl yapılıyorsa ?
Işık pot
04/10/2018
Patlama
Önce ağır bir uçak sesi duyduk sonrasında feci bir patlama sesi, eşim askeri uçak ve yapmaması gereken bir iş yaptı hemen işten atılmalı, çünkü yaptığı yasaktır sesi. Ama öyle bir sarsıntı idi ki başım patladı sandım ve hala başım ağırlıyor, mutlaka ne olduğu açıklanmalı.
serdar aydoğan
04/10/2018
f16
Milleti akşam akşam korkutmanın alemi ne kardeşim yokmu bunun bi şikayet edilecek yeri insanlar huzursuz olup tedirgin ediliyor

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30