17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BARINAKTAKİ DOSTLAR İÇİN STANT KURULDU
Tarih: 02/10/2018
Kaynak: Kent Haber
BARINAKTAKİ DOSTLAR İÇİN STANT KURULDU
Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde barınak hayvanları için bir sosyal sorumluluk projesi yürütülüyor.

Oasis AVM ve Bodrum Hayvan Hakları Derneği işbirliği ile “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü”ne özel bir yardım kampanyası başlatıldı.

Hayvanseverler AVM içerisindeki Hurmalı Cadde’de kurulan satış standından alışveriş yapıp, bağış kutusuna bırakarak, barınakta yaşayan dostlara yardım eli uzatıyor. Kampanyaya ilçedeki vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Kampanya hakkında Kent Haber’e konuşan Halkla İlişkiler Yöneticisi Derya İlçi Koçbaşlı, “Bodrum Hayvan Hakları Derneği ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesi başlattık. Bodrumlu hayvanseverler 2-4 Ekim tarihleri arasında Oasis Hurmalı Cadde’de yer alan stanttan hayvan dostlarımıza mama, tasma, mama kabı gibi ürünler alarak bağış kutumuza bırakıyorlar. Proje sonunda bu ürünler barınağa teslim edilecek” dedi.

2014 yılında da “Barınaklar Çözüm Değil Ev Sizsiniz” adlı bir proje gerçekleştirdiklerini hatırlatan Koçbaşlı, “Oasis olarak biz bu tip sosyal sorumluluk projelerine çok önem veriyoruz. Geçmiş yıllarda da “Barınaklar Çözüm Değil Ev Sizsiniz” projesi kapsamında barınaktaki hayvanlar resmedildi. Bu resimlerden açılan sergide de bu hayvanlar sahiplendirildi. Gelecek dönemlerde de bu tip çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

Kampanya 4 Ekim tarihine kadar devam edecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30