17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ULTRA MARATON YÜZÜCÜSÜNDEN MÜZIK ZIYAFETİ
Tarih: 30/09/2018
Kaynak: Kent Haber
ULTRA MARATON YÜZÜCÜSÜNDEN MÜZIK ZIYAFETİ
9. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında Profilo’nun davetlisi olarak ülkemize gelen Güney Afrikalı ultra maraton yüzücüsü Carina Bruwer, yarışlar sonrası grubu Sterling EQ ile sahne alarak davetlilere müzik dolu anlar yaşattı.

28 – 30 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştirilen 9. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, heyecanlı ve keyifli yarışlarının yanında Carina Bruwer’in grubu Sterling EQ ile verdiği konserle renklendi. Profilo’nun davetlisi olarak Türkiye’ye gelen ve yüzme şampiyonasına katılan Bruwer, yarışlarda elde ettiği başarılar kadar müzisyen kimliği ile de adından söz ettirdi.

Profilo 5K Yarı Dayanıklılık Maratonu’nu kadınlarda 1. olarak tamamlayan Güney Afrikalı ultra maraton yüzücüsü Carina Bruwer, 29 Eylül akşamı, aynı zamanda kurucusu olduğu pop rock enstrümantal müzik grubu Sterling EQ ile verdiği konserde unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Yüzücülerin de aralarında olduğu davetliler, Hapymag Sea Garden Resort’ta gerçekleşen keyifli konser ile yarışların yorgunluğunu üzerlerinden attılar.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30