17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YİYİP İÇİP, ÇÖPLÜĞE ÇEVİRİP GİDİYORLAR!
Tarih: 25/09/2018
Kaynak: Kent Haber
YİYİP İÇİP, ÇÖPLÜĞE ÇEVİRİP GİDİYORLAR!
Bodrum'da manzarası güzel bölgeler, duyarsız vatandaşların yiyip içtiklerini giderken çevreye atması nedeniyle çöplük görüntüsüne bürünüyor.

Çevrede yaşayan vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine önceki gün Çırkan Tepesinde yaptığımız çekimlerde bölgenin cam ve plastik şişeler ile abur cubur atıklarıyla dolduğu görülüyor. Atıklar o kadar fazla ki bazı noktalarda öbekler halinde birikmiş durumda. Bölgede spor yapan vatandaşlar, Çırkan Tepesinin gece saatlerinde çok kalabalık olduğunu, gelen kişilerin çöplerini gelişi güzel buraya attığını belirterek, bölgenin düzenli bir şekilde temizlenmesi gerektiğini belirttiler. Bodrum'da yapılan onca farkındalık etkinliğine rağmen oluşan bu manzaralar ise düşündürmeye devam ediyor. Her yıl büyük bir hızla artan Bodrum nüfusu, beraberinde bu gibi sorunları büyütmeye devam ediyor.

BELEDİYE EKİPLERİNDEN PİKNİK MASASI

Öte yandan, Çırkan Tepesinde çekim yaptığımız sırada Bodrum Belediyesi ekiplerince bölgeye piknik masaları yerleştirildi. Vatandaşların daha keyifli vakit geçirmesi için konulan piknik masaları görenler tarafından beğeniyle karşılanırken, bazı vatandaşlar ise, önce temizlik yapılarak bölgenin düzene sokulmasının daha yerinde olacağını belirttiler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30