17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
OKULDAN ÇIKTIKTAN SONRA KAYBOLAN MUHAMMED BULUNDU!..
Tarih: 24/09/2018
Kaynak: Kent Haber
OKULDAN ÇIKTIKTAN SONRA KAYBOLAN MUHAMMED BULUNDU!..
Akşamüstü saatlerinde kaybolan 13 yaşındaki Muhammed Ali H., Bodrum'da heyecanlı saatlerin yaşanmasına neden oldu.

Bodrum'da ailesi birlikte yaşamını sürdüren 13 yaşındaki Muhammed Ali H.’dan bu akşamüstü saatlerinden itibaren gecenin geç saatlerine kadar haber alınamadı. En son Cevat Şakir Mahallesi’nde görülen çocuk, yakınları tarafından her yerde arandı.

Üzerinde beyaz tişört, siyah pantolon olduğu bildirilen Muhammed Ali için akşam saatlerinde belediye hoparlöründen de anons yapıldı. Bodrum’daki kimi gönüllü vatandaşlar da kaybolan çocuğu bulmak için Cevat Şakir Mahallesi civarında aramalara katıldı.

Muhammed'in gece saatlerinde Gümbet'te Türbe mezarlığı çevresinde bulunduğu ve götürüldüğü karakolda ailesine teslim edildiği öğrenildi.

Muhammed'in arandığı haberine büyük bir duyarlılık gösteren Bodrumlular da sosyal medyadan konuyla ilgili paylaşımların daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlarken, çocuğun bulunma haberine duydukları sevinçlerini dile getirdiler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30